1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Minecraft sunucularıyla, Minecraft eklentileriyle veya Minecraft modlarıyla ilgili konuların bu bölüme açılması yasaktır. Oyunda yaşadığınız crash, donma, kasma, dünya oluşturma, doku (texture) sorunları vb. sorunlar hakkında olan konularınızı buraya açabilirsiniz. Satın aldığınız Minecraft premium hesapları ile ilgili aklınıza takılan soruları burada sorabilirsiniz. Eğer nereye konu açacağınızı bilmiyorsanız Forum Destek Bölümü'nden konunuzun nerede olması gerektiği hakkında bilgi alabilirsiniz. Forum Destek Bölümü için tıklayın.
  3. 2017-2018 eğitim öğretim yılınız hayırlı ve uğurlu olsun!

Minecraft At Evçilleştirme

Konusu 'Minecraft Genel' forumundadır ve devenes1997 tarafından 9 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
DİKKAT! Bu konuya 90 günden daha uzun süredir cevap yazılmamış. Son mesaj tarihi 3 ayı geçmiş konulara cevap yazmanız durumunda mesajınız silinebilir, uyarı alabilirsiniz. Eski konuya mesaj yazmak yerine yeni konu açabilirsiniz.
  1. devenes1997 Ağaç Yumruklayıcı

Reklam
    arkadaşlar 1.6 versiyon var atları evcilleştiremiyom ne yaptıysam evcilleştiremiyom yardım

2. Calvinator77 Ağaç Yumruklayıcı

Steam:
    calvinator.77
    Minecraft:
    Calvinator77
    MC 1.6 versiyon çıkmadıki? At niyetine köpek evcilleştirmeye çalışıyor olmayasın? o.O :D

3. devenes1997 Ağaç Yumruklayıcı

hayır bende var kardeşim 1.6 senin haberin yok :D

4. coreshift Marangoz

Calvinator77 Snapshot Gibi Yayınlanmıştı. Sağ Alt Köşede 1.6 Yazıyodu.

Atı Nasıl Evcilleştirirsin:
    Boş Elinle Ata Tıkla Ata Bin At Seni Atabilir.
    Herzaman Öyle Yap At Evcilleşir.

Konu Durumu:
DİKKAT! Bu konuya 90 günden daha uzun süredir cevap yazılmamış. Son mesaj tarihi 3 ayı geçmiş konulara cevap yazmanız durumunda mesajınız silinebilir, uyarı alabilirsiniz. Eski konuya mesaj yazmak yerine yeni konu açabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş