Esigum

play.thehexanw.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
minecraft-türk-oyun-forumu.png

novaskin-minecraft-wallpaper (1).png

Minecraft Balıklar

Selam dostlar, Minecraft seven değerli oyuncular. Bugün sizlere Minecraft oyununda bulunan balıklardan
bahsedeceğim. Eminim konumu heyecanla okuyacaksınızdır. İyi okumalar dilerim.

Minecraft bize çeşitli güzellikleri sunar. Bunlardan biri de biyomlardır. Biyomların güzelliği o kadar
güzeldir ki, gözlerinizde destan yazar. Bilirsiniz, çöl biyomu, orman biyomları, bataklık biyomu
ve daha fazlası... Bu güzelliklerin oyunda bizlere sunulması gerçekten hoş. Ancak okyanus biyomunu da
görmelisiniz. O güzel büsbüyük yosunlar, rengarenk mercanlar, gemi enkazları ve daha fazlası...
Bir de okyanusta bildiğimiz üzere balıklar vardır. Kirpi balığı, somon balığı, hepsi çok güzeldirler.

Ancak tropikal balıkların o rengini anlatmak gerçekten de çok zor. Çünkü rengarenk olmaları, onları büyülü kılıyor.
1535916690570.png

Eğer tropikal balıklar sizin ilginizi çektiyse gelin kirpi balığından devam edelim. Kirpi balıkları,
yakınında bir tehdit hissettiklerinde vücutlarını şişirir ve küre şeklini alırlar. Bu da onların savurgan bir varlık
olduklarını gösterirler. Gerçekten de güzel bir özellik olmalı. Sarı ve dikenli olmaları, onların güzelliklerine
güzellik katıyor. Onları merak ettiyseniz bir de kendisine bakın!

1535916999604.png

Devam etmek istiyorsunuz demek ? O zaman bir de morina balıklarına bakın. Ne kadar soğuk görülseler de yine de onlar çok güzeller. Onları çok seviyorum, özellikle de yüzlerini. Büyüklükleriyle beraber çok tatlı oluyorlar. Bir akvaryumum olsa
kesinlike onları beslerdim. O kadar güzel vücutları var ki, insanı büyülüyor.

1535917281056.png

Vay canına, bu kadar beğeneceğinizin farkında değildim. Gerçekten bu güzellikleri görmek sizi de büyüledi değil mi ?
O zaman size bir de somon balığını anlatmalıyım. Turuncu vücutları, etrafını saran gri renkteki tenleri
onları balık gibi balık yapıyor. Onların yüzleri çok tatlıdır. Yüzlerini iyi inceleyin, iyi bakın. O güzelliği
göreceksinizdir. Gözleri çok tatlıdır. Büyük olmaları sayesinde de onları rahatlıkla izleyebilirsiniz.

1535917499312.png

Bütün balıkları öğrendik değil mi ? Somon, morina falan... Bu güzel varlıkları incelemiştik bugün. O güzel konuşmaları söyledikten, o güzel canlıları gördükten sonra rahatlıkla uykuma dalabilirim sanırsam. Umarım konumu okurken eğlenmişsinizdir ve sizi sıkmamışımdır. Konumu okuduğunuz için teşekkür ediyorum, iyi günler, iyi oyunlar dilerim!

Darkkandadr

❌⚖❌ Everybody knows the good guys lost...
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yeni balıklar sürüyle dolaşıyorlar kova ile tutmak çok kolay oldu çok hızlı balık yakalayabiliyoruz.