Haber Minecraft Betaya Nasıl Kayıt Olunur?

ChiaX

Team Arcenia
Emektar Üye
En iyi cevaplar
37
Ruh hali

Minecraft Betaya Nasıl Kayıt Olunur

Beta Nedir?
Periyodik bakımdan, güncellemeleri ve geliştirmeleri test etmek, bununla beraber, var olan hataları en aza indirmek amacıyla yapılan beta sürümleri, Minecraft'ın daha geniş bir kitleye sahip olması için yapması gereken hususlardan biridir. Ayrıca beta sürümleri, oyuncuları gerçek versiyona hazırladığı gibi, aynı zamanda da onlara oyunu sevdirir.

Beta Sürümündeki Riskler ve Önlemleri
Nihayetinde, ismi üstünde. Beta. Bu versiyonlarda, çok büyük eserler, maddi ve manevi değeri yüksek olan şeyler yapmanızı önermem. Her an silinebilir, oyun çökebilir veya hata verebilir. Bu gibi sebeplerden ötürü almanız gereken tek önlem aslında sabır. Gerçek versiyonun çıkmasını beklemek ve asıl eserlerinizi orada gün yüzüne çıkarmak, sizler için daha iyi olacaktır. Ayrıca haritalarınızı güvenceye almak için sık sık yedek almayı unutmayın.

Windows 10 ve Xbox One ile Beta Sürümüne Nasıl Katılınır?
Cihazınıza bağlı olarak ya Xbox One ya da Windows 10 PC'nin mağaza uygulamasına gidiyoruz.Ardından, Xbox Insider Hub uygulamasını arıyoruz. Ararken filtreleri kullanmak işinize yarayacaktır. Bulduğumuz uygulamayı indirip, başlatıyoruz. Daha sonra, içeriden bilgi sekmesinin içinden Minecraft Beta seçeneğini buluyoruz. Buradaki katıl tuşuna basmanızla beraber, oldu! Tebrik ederim. Artık bir Minecraft Beta üyesisiniz.

Beta Sürümü Ne Sağlıyor?
Beta sürümlerinin neler sağladığını kısaca 3 başlık ile ayırabiliriz. Bunlar; Yeni özellikler, iyileştirmeler, ve hata gidermeleri. Hepimizin aşina olduğu bu üç kelime, aslında bize faydalı kelimeler. Yeni özellikler ekleniyor, oyun daha fazla seviliyor, oyundaki pozitif hususlar yükseltiliyor yani iyileştirme oluyor, oyun daha fazla seviliyor, oyundaki negatif hususlar azaltılıyor yani hatalar gideriliyor, oyun yine daha fazla seviliyor. Oyunu da oynayan biz olduğumuza göre, oynadığımız oyunu daha çok severek, daha zevkli ve kaliteli zaman geçirebiliyoruz. İşte beta sürümü, tüm bunların olmasını sağlıyor.

Evet arkadaşlar bugün ki konumuz da buraya kadardı.
Başka bir konuda görüşmek üzere!

Moderatör tarafından düzenlendi:

Darkkandadr

❌⚖❌ Everybody knows the good guys lost...
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Beta sürümüne kayıt olmak birçok yeniliği, önceden öğrenmek test etmek demek. Bu yüzden Beta sürümüne kayıt olma imkanı olan herkesin kayıt olmasını tavsiye ediyorum. Güzel ve ayrıntılı bir konu olmuş teşekkürler.

ChiaX

Team Arcenia
Emektar Üye
En iyi cevaplar
37
Ruh hali
Beta sürümüne kayıt olmak birçok yeniliği, önceden öğrenmek test etmek demek. Bu yüzden Beta sürümüne kayıt olma imkanı olan herkesin kayıt olmasını tavsiye ediyorum. Güzel ve ayrıntılı bir konu olmuş teşekkürler.

Teşekkür ediyorum.

LahmacunAbi

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hemen test ediyorum bende windows 10 edition olması ne şans ama