Minecraft Boğulmuş Mob Nedir?

Esigum

play.thehexanw.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
minecraft-türk-oyun-forumu.png

1536576598092.png

Minecraft Boğulmuş Mob Nedir ?

Selam dostlarım, sevgili arkadaşlarım. İyisinizdir umarım çünkü bugün güzel bir konu yapmış olacağım. Biliyorsunuzdur, 1.13
gelmişti ve ben bu sürümle ilgili birçok konu açmıştım. Sıradaki konumda ise boğulmuş mobu tanıtacağım. İyi okumalar
dilerim.

Boğulmuş moblar, Minecraft'ın 1.13 sürümüyle geldiler, yani aramıza yeni katıldılar. Artık suyun altında onları karşılaşabiliyoruz. Çünkü onlar boğulmuş moblar, yani İngilizce karşılığıyla drownedlerdir. Onlar yeşildirler ve ellerini aynı zombiler gibi öne uzatmış şekilde tutmaktalardır. Boğulmuş moblar, okyanusun yeni katilleri olabilirler. Hasar verebiliyorlar.

1536611326771.png

Verdiği Hasar

Sizlere daha önceden saldırı hasarlarından bahsetmiş miydim ? Ahh! O zaman şu an anlatmalıyım. O zaman
verdiği hasardan bahsedebiliriz.

Boğulmuş moblar, gerçekten hasarlarını ağır verebilirler.

Eğer boğulmuş mobların saldırısına kolay moddayken uğrarsanız, sizlere 2 can hasarı verecektir.
Eğer boğulmuş mobların saldırısına normal moddayken uğrarsanız, sizlere 3 can hasarı verecektir.
Eğer boğulmuş mobların saldırısına zor moddayken uğrarsanız, sizlere 4 can hasarı verecektir.
Eğer boğulmuş mobların saldırısına mızraklarını kullanırken uğrarsanız, sizlere 9 can hasarı verecektir.

Boğulmuş mobların saldırısına uğramak çok da kötü gözükmüyor. Ancak yine de kaskınızı takmayı unutmayın!

Boğulmuş moblar, okyanusta doğarlar. Orada yaşarlar, düşmanlarını okyanusta katlederler. Ancak okyanusta belli yerlerde doğarlar. Bu doğdukları yerleri söyleyecek olursam; kale ve bataklıkta doğuyorlar. Yani böyle yapıtların karşınıza çıkması durumunda, büyük bir olasılıkla onlarla karşılaşacaksınızdır. Bildiğiniz bizi yeni yapıtlarda da rahat bırakmıyor olacak.

Biliyor muydunuz ?

Boğulmuş mobların bilmediğiniz kısımları var mıydı ? Varsa o zaman biraz da bunlardan bahsedelim.

Eğer bir zombi, 30 saniyelik bir süre zarfında okyanusta bulunursa bir boğulmuş moba dönüşürler. Yani zombiler, boğuluyorlardır. 15 saniyede boğulan zombiler, 15 saniye sonra ise boğulmuş moba dönüşmüş olacaklardır.

Düşürdükleri Maddeler

- Çürük et
- Altın külçe
- Mızrak

Boğulmuş moblar, bana göre güzel bir mob olmuş. Özellikle zombilerin boğulmuş moblara dönüşmeleri bana göre güzel bir özellik. Eğer siz de sevdiyseniz bunu yorum olarak yazabilirsiniz.

Son

Evet, bugün elimden geldiğince boğulmuş mobları tanıtmaya çalıştım. Umarım güzel bir tanıtım konusu olmuştur. Sizlerin de beğenisi benim için önemlidir. İyi günler, iyi oyunlar dilerim!

1536611104157.png