Minecraft da Crack li kullanıcılar için modlu launcher var mı ?

KuzuCevirme

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
merhaba arkadaşlar ben ve birkaç arkadaşım minecraft oynamak isityoruz modlu olarak. Kendi yaptığım bir mod paketim var bunu kullanıcağız ama crackli olarak girmemizi sağlayacak ve herşeyi otomatik indirip yükleyebilecek bir autolauncher lazım. Metin2 deki autolauncher benzeri. Amac hile engelleme vs değil dosyalar ile uğraşmamak. Teşekkürler

Jakinda

Blind Bandit
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Amacın eğer bi dosya atıp onu çalıştırınca sendeki mod paketini de çalıştırması ise öyle bir şey mümkün değil. Ama mod paketini twitch launchera yüklersen oradan da arkadaşların indirip girebilir. Ama onu da crack yapmak lazım onun için bu videoya göz atabilirsin.

KuzuCevirme

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Amacın eğer bi dosya atıp onu çalıştırınca sendeki mod paketini de çalıştırması ise öyle bir şey mümkün değil. Ama mod paketini twitch launchera yüklersen oradan da arkadaşların indirip girebilir. Ama onu da crack yapmak lazım onun için bu videoya göz atabilirsin.
teşekkürler cevap için

Lakin sürekli değişiklik yapılacak paket üzerinde ve her seferinde bunlarla uğraşmak yerine auto launcher / patcher i ayarlıyıp herkesin kolayca girebilmesini istiyorum. 1e1 metin2 pvp lerdeki launcher gibi desek yeridir. Elimde metin2 nin autolauncheri var bunu calıstıracak web serverimde bunu aslında orjinal + modlu şekilde kullanmak için kullanabilirim ama mc ye özel olup olmadıgını merak ettim

Jakinda

Blind Bandit
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Zaten twitch launcherdan kendileri başka bir şey yüklemeden kolayca güncelleyebiliyorlar paketi.

KuzuCevirme

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
oyunun aynı anda bütün dosyalarını upload/download yapmayacağım

Hash kontrollu bir autopatcher hem basit hem de işimi görür