Minecraft Dağ Resmi

Crosbyy

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gölgeden dir bir zombidir yata bi sazan avidir sizin gibi herobrine inanlar için abi herobrine olsaydı şimdiye kadar minecraft yapıcıları açıklardı + o zombi köylü de olabilir onlarda insan gözü olduğu için herobrine benziyolar (burun hariç).
Bu herobrine sıkıntısından korkanları kahkahayla gülüyorum herobrine gerçek olsaydı şu an yüz kere ölmüştük herobrine sadece mod bozuntuısudur

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hala inananlar var :(

Crosbyy

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yanına Git ozaman yakından cek

golicraft

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
oha gercekten hero var beyler başlat>donatılar>erişebilirlik ten büyüteci açın bakın 2. resme sol alttaki mağraya vala arkadaşı hero skini de giymiş olabilir

FurkanPek

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Oha lan harbiden Herobrine var ayrıca ben 2.resmide dikkate aldım ve 2.resimdede dagın içinde bizi selamlarken buldum birdaha minecraft oynarken hep arkama bakacagım galiba korkudan :( İşte resim..
2012-12-20_15.06.40.png

onurb

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
VAY CANINA ILK DEFA KANDIRILDIM :(

heyhex

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Oha..Tırstım :S
Bizim türkler herobrine filmleri yapıyolar survivalda herobrine cıkarıp video çekiyorlar çok zevkli oluor izlemek..
Edit:Herobrineyi 2. Resimde Gördüm!
Koyunla Domuz Napıyolar Öyle :D

innovatio

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlarınızla anlaşdınız yada başka bir şey yaptınız o kadardır oynuyorum daha hiç rastlamadım milleti kandırmayın arkadaşlar konun kalitesizliğinden belli oluyor zaten anlaşdığınız

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlarınızla anlaşdınız yada başka bir şey yaptınız o kadardır oynuyorum daha hiç rastlamadım milleti kandırmayın arkadaşlar konun kalitesizliğinden belli oluyor zaten anlaşdığınız
Konu açma nedenini diğer sayfalarda açiklamiştim.

mentalrob123

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
ananı satıyım orada hakkaten hasi la modsuz oyunlardadamı oluyor ?

Berkay26

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
BENCE O HEROBRİNE DEĞİL O RESİM MULTİPLAYERDE OYNANMIŞ BİRİ MASUS ORAYA GİRMİŞ SKİNİNİN GÖZÜNÜ DEĞİŞTİRMİŞ SADECE BU KADAR