Minecraft Flama Yapımı

Erbatur

Gözlerimin içindeki ülkemsin sen benim.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
minecraft-türk-oyun-forumu (1).png

Minecraft Flama Yapımı

Herkese Merhaba! Şekil şukul şeyler yapmak isteyen ama bir türlü yapamayanlar buraya!

minecraft.jpg

Flama Nedir?

Flama, 1.8 sürümünde eklenmiş çok türü olan blok çeşitidir.
Çalışma masası ile yapılan flamalar farklı dekorasyonlar da kullanılabilir.

Onlarca farklı kombinasyona sahip olan flamaları üretmek için iki ihtiyacınız var: kaynak ve hayal gücü...

flama2.png

Flamayı Nasıl Yapabilirim?

Düz bir flamanın üretimi çok ucuz ve kolaydır. Yapılması gereken 1 çubuk ve 6 yün. Sonra resimde de görüldüğü gibi oralara yerleştirin ve flamanız hazır!

Screenshot_1 (1).png

Renkli Flamayı Nasıl Yapabilirim?

Nasıl siyah koyun yünü koyup siyah flama alabiliyorsak, aynı şekilde türlü türlü renkte de flama yapabiliriz. Yapabileceğimiz flama renkleri;

flama1.png

Flamaya Nasıl Çeşitli Şekiller Verebilirim?

Öncelikle hayal gücünüzü kullanarak, deneyerek kendi şekillerinizi oluşturabilirsiniz. Ama yok, ''Ben hazırcıyım kardeşim!'' diyorsanız hazır şekiller için alttaki linkten hazır flama şekillerine ulaşabilirsiniz.
Hazır Flamalar İçin;

Yeni Minecraft Afişler & Pelerinler - Gezegen Minecraft

Peki Ya Bu Mojang Amca Bize Hiç Mi Hazır Flama Sunmamış?

Tabiiki de sunmuş! Sunmaz olur mu hiç? Ama bu flamalar özel eşyalar ile yapılmaktadır Bu eşyalar: parlayan altın elma, wither iskeleti kafası ve creeper kafasıdır.

Korsanları Sevenler İçin;

korsanflama.png

Creeper Denen Yaratığı Sevenler İçin;

creeperseverlere.png

Mojang Amcamızı Sevenler İçin İse;

mojang takılanlar.png

Benim Tavsiyem Nedir?

Hiç internette kaynak aradınız mı? Tabii ki de hayır! Minecraft da kaynaklar bize gökten gelmiyor, o yüzden kaynak tüketimi yapmamak ve kendimizi üzmemek için hazır flama stillerini beğenebilir veya tasarlayabilir sonrasında oyuna aktarabilirsiniz!

Tasarım ve Beğenme Sitesi;

Tasarım Ve Beğenme Sitesi

özelbannersitesi.png

Ben Daha Fazla Uzatmadan Kaçtım!
Bir Daha Görüşmek Üzere!

Son düzenleme: