Yardım MİNECRAFT FORGE HATASI

Metoman1993

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ARKADAŞLAR MOD YÜKLEMEM GEREKİYOR MİNECRAFT FORGE Yİ İNDİRİYORUM
MİNECRAFT I AÇINCA SİYAH EKRAN KAPLANIYOR FML FORGE HATASI VERİYOR LÜTFEN YARDIM EDİN EN İYİ MODLAR MİNECRAFT FORGE SAYESİNDE ZATEN TALE OF KİNDOM MODUNU FORGE İLE OYNAMAK LAZIM DİYOLAR BUNA BİR ÇÖZÜM BULUN LÜTFEN !

Bkunkcu

Windows 10 CDsi bulunur.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Hatayı yazarsan yardımcı olabiliriz.

d3l1k4nl1

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
forge mod loader has found a problem with your minecraft installation the mods and versions listed blow could not be found the file forgemod loader-client-0.log contains more information bu yazıyor yardımm !!

nothinglose

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
başlat > çalıştır yaz > %appdata% (yüzde yapmak için shift+5) > entere tıklıyoruz > .minecrafta tıklıyoruz > bin > minecraft.zip e girin sizde java olaraksa bindeki minecraft dosyasına sağ tıklayın özellikler > genel birlikte açda java yerine zip yapın sonra bin deki minecraftın içine girip meta- inf yi silin

Cikisminecrafts

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sorunu çözdüm arkadaşlar Config dosyalarınızdan biri eksikse ya da Minecraftınız'da Forge nizin sürümüyle uymayan bi mod varsa bu sorun olur.

KucukHilebaz1191

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bende benim yukledgm tree captitator sorun verdi sonra forgeyi silip yeniden yukledim ve forgemod loader-client-0.log contains more information hatasi aldim tree captitator modunu nasıl silebilirim? :uğraş:

doğan akyıldız

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bkunkcu
bana yardımcı olabilirmisin bende "Minecraft cannot launch in it's current configuration" diyo Meta-Inf sildim cofing dosyalarını kontrol ettim ne yapmalıyım ?