Minecraft FULL PvP Server /1vs1/KöylüTakas/Daha BirÇoğu Seni Bekliyor Gel Ve KRAL Ol !

OguzPASAA

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Sunucumuza hoşgeldiniz!

ÖZELLİKLER:
-%100 PVP Üzerine kurulu sunucudur
-Her 15 kişide, eğer yetkili varsa turnuva yapılır
-Macro Koruması
- 2 Ram
-20 Kişilik Slot
-İlgili ve aktif adminler
-Crackli PvP Sunucu
1.7x - 1.8x
-Server IP=PixelCraft.axitrbilisim.com

SUNUCUMUZDAN GORUNTULER

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Server Ipmiz=PixelCraft.axitrbilisim.com
[DOUBLEPOST=1441137259,1441136718][/DOUBLEPOST]GÜNCEL +

MrHappy

belki de bundan, artık hüznü ve acıyı paylaşıyoruz
En iyi cevaplar
0
Geliştirilebilir.

Düzenleme: Servere baktım geliştirilemezmiş.

xSoulFlyRS

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kardes artik pvp acicaksaniz boyle acmayin ben turkiyede bir ilk pvp actim peremium 40 slottan inmiyor
Eger benim gibi serverin olmak istiyorsan
1 Aylik Map yap
PluginlerinGuzel olcak Donor felan guzel olcak yutuber disguise giricek disguise derken yaratik deil skin ve adi degiscek 8 tane 1vs1 vee 8 tane 2vs2 arenasi yap Clans Sistemi kur Clans Arenalari Yap Clan Ws leri olsun serverde en az 1 mod olsun hile banliyacakguzel bi macro korumasi ama vurma bugu sokmicak bu arada pluginleri kendin yap permlerini felanda ve map biraz buyuk olsun 2 ram yetmez

MrHappy

En iyi cevaplar
0
Kardes artik pvp acicaksaniz boyle acmayin ben turkiyede bir ilk pvp actim peremium 40 slottan inmiyor
Eger benim gibi serverin olmak istiyorsan
1 Aylik Map yap
PluginlerinGuzel olcak Donor felan guzel olcak yutuber disguise giricek disguise derken yaratik deil skin ve adi degiscek 8 tane 1vs1 vee 8 tane 2vs2 arenasi yap Clans Sistemi kur Clans Arenalari Yap Clan Ws leri olsun serverde en az 1 mod olsun hile banliyacakguzel bi macro korumasi ama vurma bugu sokmicak bu arada pluginleri kendin yap permlerini felanda ve map biraz buyuk olsun 2 ram yetmez
Senin serverin neymiş te insanlara kendi serverini mükemmel gibi gösteriyorsun ?

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ne kadar yazık. Hocam kendi haritanızı yapmak plugin paketinizi editlemek bu kadar mı zor? Ayrıca harita çalıntı.

OguzPASAA

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
ARKADAŞLAR HARİTAMIZI BUGÜN KENDİMİZ YAPTIK VE SERVER SLOTU 40 KİŞİLİL OLMUŞTUR HERKEZİ BEKLERİZ !!!

xSoulFlyRS

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Duymadım, dmden ip at ta ne kadar başarılısın görelim.
Kapana bi serveri nasil goruceksin ? Premium sunucularda Ornek Forcelionpvp git bilen varmi diye sor en az 10 15 kisi cikar turkiye 2. Si oldu oylamada premium bu arada kendine cok guveniyorsun ?

MrHappy

En iyi cevaplar
0
Kapana bi serveri nasil goruceksin ? Premium sunucularda Ornek Forcelionpvp git bilen varmi diye sor en az 10 15 kisi cikar turkiye 2. Si oldu oylamada premium bu arada kendine cok guveniyorsun ?
Evet ben kendime güveniyorum.