Minecraft Geçmişim | 2013 - 2017

FatihDGTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
>>-------------------------------------------------------------------<<

Herkese merhabalar forum.gamer!
Sizlere minecraft geçmişimi anlatacağım.
İzninizle...

Günlük yaşamım devam ederken Minecraft adlı bir oyun duydum.Bu oyunu merak
ettim ve araştırmak istedim.Sonra ilk kez Minecraft'a 2013 yılında başladım.Bu zamanlar 7 yaşlarında bir
vatandaştım.Herneyse , sonra 2014 yılında Minecraft'ta acemi olmama rağmen güzel mimarlar , eserler ,
yapıtlar yapabiliyordum.Ayrıca okul arkadaşlarımla birlikte çoklu oyunculuda hamachili sunucu açardık.
Çok güzel günlerdi.Sonra 2015'te Minecraft'ın sunucularını keşfetmeye başladım.İlk kez girdiğim sunucu ve
çok sevdiğim sunucu GameTürkMC idi.Çok güzel günlerdi taki bakıma alınana kadar.Minigamesleri ,
herşeyi silinmişti.Özellikle yaratıcı sunucusunda takılır , oynardık.Artık sadece hg tarzı minigamesler kalmıştı.Sonradan artmaya başladı , ama artık zevki kalmamıştı.Sonra kendime op-skyblock sunucusu
arıyordum ki karşıma PixelNW sunucusu çıkmış bulunmakta.Sunucu çok güzeldi.Hep orada oynuyordum.
Özellikle Skyblock sunucusunu oynar idim.Sonra bir gün artık bunlardan sıkılmaya başladım.Türk sunucusunda oynamak sıkıcı geldi.Hep youtubeden videolar izler , eğlenirdim.Sonra 2016 | Temmuz ayında ilk kez premium hesabımı almış bulunmaktayım.Çok heyecanlıyım.Herkesi kıskanıyor , bende istiyordum ama artık alabilmiştim.Sonra HyPixel'de , CubeCraft'ta vs. alanlarda takılıyor , arkadaşlık kuruyor , eğleniyordum.Sonra ilk kez 2016 | Aralık ayında forum.gamer ile karşılaştım.Hep sunucularda mimar olmak için can atıyor , çok
istekli oluyordum.O günden bugüne böyle devam etti ve şu an buradayım , mutluyum.

Evet arkadaşlar benim minecraft geçmişim bu kadardı.Hepinize iyi günler diliyorum!
Hoşçakalın...
-FatihDGTR

>>----------------------------------------------------------------<<

Son düzenleme:

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Anlatımını geliştirmen gerekiyor. Ayrıca, tüm metni aynı yazı boyutunda ve aynı yazı tipinde yazarsan daha hoş görünür.

FatihDGTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Değerli yorumun için teşekkür ederim.
Anlatımını geliştirmen derken ne demek istediniz ?

Shenkenator

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yazını küçülterek anlatmışsın. Bazı insanlar küçük yazıları okuyamıyor. Yazını büyülterek anlatmanı tavsiye ederim.

FatihDGTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhabalar.
Yazımı küçülttüğüm için özür dilerim.
Düzenleyeceğim...

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Değerli yorumun için teşekkür ederim.
Anlatımını geliştirmen derken ne demek istediniz ?
Anlatımını geliştirmek için daha fazla kitap okumalı ve olayları birbiri ardına sürükleyici bir halde kullanmalısın. Bir kez yazdığın kelimeyi üç, dört kez kullanmamalısın. Anlatımın akıcı olmalı. "Ahmet, yatağından hızlıca kalkıp kıyafetlerini özenle giydi. Ardından mutfağa gidip annesinin hazırladığı sandöviçi afiyetle yedi." böyle olmalı.

Son düzenleme:

FatihDGTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hmm...
Bana bu bilgiyi verdiğin için teşekkürler.