Minecraft Hapisten Kaçış İndir

Esigum

play.thehexanw.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
minecraft-türk-oyun-forumu.png

1534069847318.png

Minecraft Hapisten Kaçış İndir

Selam dostlar, bugün yapılmış hapisten kaçış haritasından bahsedeceğim.
İyi okumalar!

Hapisten Kaçma 2

Yapımı 35 saat sürmüş bu haritanın ilk bölümünde içki evini bastık ve oradaki insanları öldürdüğümüz iddiasında bulunularak hapse atıldık. Hapishanedeydik ve yakın zamanda idam edilecektik. Ancak hapisten kaçarak kendimizi kurtardık. Hapisten kaçtık ve bize yalan söyleyen, iftira atan asıl katillerin izini sürdük, takip ettik. Sonucunda bu olayların başında bir mafyanın olduğunu öğrendik. Mafya babasını polise vermeliydik, ancak hapisten kaçtığımız için kaçamak biriyiz ve biz de hapse atılabilirdik. Bu nedenle bir çözüm vardı. O da mafya babasını öldürmekti. Öldürdük ve kaçarken yakalandık. Hapisten kaçma yolunu bulmaya çalışıyor olacağız çünkü bizi idam edecekler. O zaman tekrardan kaçmaya ne deriz ? Evet dediğinizi duyabiliyorum. Gerçekten ilk kez bir hapisten kaçış haritası oynadım ve çok eğlendim. Odalardan odaya, gizli geçitlerden daha farklı gizli geçitlere, daha farklı odalara...
Siz de istiyorsanız konumu okumaya devam edin.

Harita Yapımcısı : Berk Kutay Gökmen
Harita Yapımcısının Youtube Kanalı : Berk Kutay GÖKMEN
Harita Yapım Süresi : 35 saat.
Harita Sürümü : 1.12

Eğer Haritada 1.12 sürümüyle oynamazsanız sorun yaşarsınız. Bloklar ve sistemler 1.12'ye ait olduğundan 1.12 ile girmeniz isteniliyor. Eğer daha düşük sürümde girerseniz haritayı silip tekrardan yüklemeniz gerekecek. Tekrar yüklediğinizde de 1.12 sürümüyle giriniz. Haritada bulunan CustomHead adındaki şeyden dolayı internet bağlantısıyla oynayınız. Aksi takdirde CustomHead'ler çalışmayabilir. Eğer bilgisayarınızın sistemi düşükse büyük ihtimalle kasma gibi sorunlar yaşayabilirsiniz.

İndirme

Haritayı beğendiniz mi? Şahsen ben oynarken zevk almıştım. Özellikle sonu biraz sürpriz olacaktır diye düşünüyorum. Eğer siz de haritayı beğendiyseniz ve indirmek istiyorsanız aşağıdaki adımları takip ediniz. Adımların altında bulunan spoylerlere tıklamayı unutmayın. Çünkü orada link ve resim vereceğim, daha detaylı bilgi almanız için.

İlk adım : Aşağıda verdiğim linke tıklayıp, haritayı oradan indiriyoruz.
mediafire.com/file/7wwg91yi4wnbn6f/hapisten-kacma-2-mineturk.zip

İkinci Adım : Bu adımda ise bilgisayarımızın başlangıç kısmına girip ordaki arama yerine %appdata% yazıyoruz ve tıklıyoruz.
1534071917648.png

Üçüncü Adım : Tıkladıysak orada bulunan .minecraft dosyasına tıklıyor ve açıyoruz.
1534072038911.png

Dördüncü Adım : Tıkladıktan sonra ise dosyanın içinde bulunan saves adlı dosyayı
tıklıyor ve açıyoruz.
1534072115866.png

Beşinci Adım : Bu adımda şunu söylemem lazım ki, eğer sizde WinRar bulunuyorsa WinRar'ın içindeki dosyayı alıp, saves adlı dosyanın içine atıyoruz ancak WinRar'ınız yok ise saves adlı dosyaya direkt dosyayı atıyorsunuz ve işlemlerinizi tamamlıyorsunuz.
1534072263573.png

Sonrasında ise oyun sürümünüzü 1.12 olarak ayarlıyorsunuz ve oyununuza giriyorsunuz. Tek kişilik oyunculuda eğer " Hapisten Kaçma 2 " yazıyorsa işlemleriniz doğrudur. Eğer hiçbir şey göremiyorsunuz işlemlerinizde bir hata var demektir. Bu gibi durumlarda eğer konunun altına sorun olarak yazarsanız, çözüm bulmaya çalışacağım. Eğer haritaya girip haritada eksiklikler görüyorsanız (Blok yok veya komut bloğundaki gibi sorunlardan bahsediyorum) lütfen sürümünüzü kontrol ediniz. Eğer sürümünüz doğruysa haritayı indirip tekrar yüklüyoruz. O zaman yine olmazsa bana bildiriniz, teşekkürler.

Son

Konumu okuduğunuz için teşekkür ederim, iyi günler dilerim.

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Başlık fazla niteliksiz, konu içerisinde haritaya ait ekran görüntüleri yok, 35 saat bir harita yapımı için çok yeterli gelmedi, ben buradan özenilmemiş olduğunu çıkardım. Konu içeriği oyuncuyu haritayı indirip oynamaya ikna edemiyor. Ben olsam indirmezdim.

İyi forumlar.

Esigum

play.thehexanw.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başlık fazla niteliksiz, konu içerisinde haritaya ait ekran görüntüleri yok, 35 saat bir harita yapımı için çok yeterli gelmedi, ben buradan özenilmemiş olduğunu çıkardım. Konu içeriği oyuncuyu haritayı indirip oynamaya ikna edemiyor. Ben olsam indirmezdim.

İyi forumlar.
Elimden geldiğince anlatmaya çalıştım.