Minecraft Harita Çeviri Ekibi [%0]

gunwiggle

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Selamlar herkese, çoğu kişi farkındadır yabancı yapım çok güzel haritalar var. Fakat çoğu Türk oyuncu haritaları anlayamadığından dolayı oynayamıyor. Ekibe katılmak isteyenler alttaki şartları okuyup bana forum üzerinden ÖM atabilir.

ŞARTLAR
• Hızlı yazı yazabilme niteliğine sahip olması
• Oyunda tecrübeli biri olması
• İngilizce dilinin çevirebilecek kadar iyi olması
NOT: Eğer önerebileceğiniz bir çevirisi olmayan yabancı yapım harita varsa konuya öneri olarak yazabilirsiniz. Ekip tam olarak toparlanıp hazır hale gelince anket ile harita seçip, çeviriye başlayacağız.

NOT 2: Ekibe katılım oldukça aşağıdaki spoileri düzenleyeceğim.
GunWiggle (AKTİF)
Tüm çeviriler bu konu üzerinden gerçekleşecek, çevirisi yapılan haritanın ismini ve tamamlanmış yüzdesini ve genel istatistiklerini görebileceksiniz.

Mevcut Çeviri: N/A
Toplam Yüzde: N/A
Tamamlanmış Kısım: N/A
Çeviriye başlandığında düzenlenecek.
Tamamlanmamış Kısım:
N/A
Çeviriye başlandığında düzenlenecek.
Tahmini Çıkış Tarihi:
N/A

Bugüne kadar ekibimizce yapılmış çeviriler ve adresleri:
Güncellenecek.

Martin_Eden

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sarı fontta niye yazıyorsun talip olacak ingilizce çevirmenlerini kör etmeyi mi amaç ettin kendine ?

gunwiggle

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sarı fontta niye yazıyorsun talip olacak ingilizce çevirmenlerini kör etmeyi mi amaç ettin kendine ?
Tamamlandığında yeşil, tamamlanmadığında kırmızı, nötr durumda ise sarıyı tercih ettim. Beğenmiyorsan değiştireyim?
Fikir hakkında yorumunu belirtmen gerekirken renklere takılman garip doğrusu.

Martin_Eden

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Tamamlandığında yeşil, tamamlanmadığında kırmızı, nötr durumda ise sarıyı tercih ettim. Beğenmiyorsan değiştireyim?
Fikir hakkında yorumunu belirtmen gerekirken renklere takılman garip doğrusu.
Gayet önemli bir noktadır, benim bakış açıma göre. Her şey önemlidir, her şeyin gerçekleşen veya gerçekleşemeyen olaylara bir etkisi vardır. Felsefenin incelediği konulardan biridir de kendisi.

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Hangi oyunun haritalarını Türkçe diline getirmek istediğinizi de belirtmiş olsaydınız keşke. Mesela "SG haritaları çeviriye ihtiyaç duymaz çünkü oyun çok seri biter" gibi.

gunwiggle

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hangi oyunun haritalarını Türkçe diline getirmek istediğinizi de belirtmiş olsaydınız keşke. Mesela "SG haritaları çeviriye ihtiyaç duymaz çünkü oyun çok seri biter" gibi.
Tek oyunculu modda yapılan haritalardan bahsetmiştim. Tür olarak ise ağırlıklı olarak Macera haritalarını çevirmek mantıklı geliyor.

Zulu

Hurra, Die Welt Geht Unter.
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Fikir çok güzel ama keşke bu fikri yaz tatilinin sonlarına doğru açmasaydın...

gunwiggle

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Fikir çok güzel ama keşke bu fikri yaz tatilinin sonlarına doğru açmasaydın...
Biliyorum ama çok yoğun bir şey olmayacağından çok da zaman sıkıntısı çekmeyeceklerini düşündüm. Eğer ilgi toplanmazsa tek başıma küçük haritaları çevireceğim.