Yardım Minecraft has not started hatası

Aliyev757

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
S.a. ben mod oynayamıyorum, modu indiriyorum forge indiriyorum ama Java'dan bir şeyler çıkıyor, lütfen yardım edin. @LordOfTürk seni önerdiler bana.

Aldığım hata "Minecraft has not started because of an unknown error hatası".

Hatanın resmi:

144157

LavivaSurvival

IP: LavivaNW.Keyubu.Com
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
@Aliyev757 İlham Aliyev den ismin tanıdık geliyo ama neyse konumuza dönelim.

1- En son java sürümünü kurmalısın ve kullanmalısın.
2- Ekran kartını güncellemelisin.
3- Modlara uyumlu düzgün en son forge yi kurmalısın.​

Aliyev757

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
@Aliyev757 İlham Aliyev den ismin tanıdık geliyo ama neyse konumuza dönelim.

1- En son java sürümünü kurmalısın ve kullanmalısın.
2- Ekran kartını güncellemelisin.
3- Modlara uyumlu düzgün en son forge yi kurmalısın.​
ilham Aliyev AZERBAYCANIN prezdenti bende AZERIYIM benimde soy ismim Aliyev neyse konumuza donelim :D en son java surumunu nasil buluyum? ekran karti ne? 3bende onu yapiyorum sen bana dc dan goruntulu ne yapmami gostere birmisn?

Jakinda

Blind Bandit
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Bu otomatikmen sunulan çözüm önerileri. Asıl sorunu öğrenmemiz için crash-reportu hastebine atıp paylaşırsan veya buradan direkt spoiler içinde verirsen sorunu anlayabiliriz.

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Merhabalar,
Öncelikle sana yardım etmeyi çok istediğimi belirteyim ama Modlardan gram anlamam benimde diyeceğim şey @LavivaSurvival ile aynıydı.
Javayı Ücretsiz Java Yazılımını İndir bu linkten güncelleyebilirsiniz.
Modları hangi sürümde açıyorsan o sürüme uygun en son Forge sürümünü bulup indirin ve deneyin.
Ekran kartının ne olduğunu öğrenmek için Çalıştıra dxdiag yazın ordan ekran bölümüne gelin orada yazar, sonra ekran kartının sitesini bulun ve sitesinden uygun sürücüyü indirip kurulumu yapın.

Aliyev757

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bu otomatikmen sunulan çözüm önerileri. Asıl sorunu öğrenmemiz için crash-reportu hastebine atıp paylaşırsan veya buradan direkt spoiler içinde verirsen sorunu anlayabiliriz.
bisi anlamadim :D dc dan konusa bilrmiyz ve ya baska bir yerden ekrani paylasiyim oyle yardim ede bilrmisnz rica etsem?

Aliyev757

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhabalar,
Öncelikle sana yardım etmeyi çok istediğimi belirteyim ama Modlardan gram anlamam benimde diyeceğim şey @LavivaSurvival ile aynıydı.
Javayı Ücretsiz Java Yazılımını İndir bu linkten güncelleyebilirsiniz.
Modları hangi sürümde açıyorsan o sürüme uygun en son Forge sürümünü bulup indirin ve deneyin.
Ekran kartının ne olduğunu öğrenmek için Çalıştıra dxdiag yazın ordan ekran bölümüne gelin orada yazar, sonra ekran kartının sitesini bulun ve sitesinden uygun sürücüyü indirip kurulumu yapın.
bana seni soylemisdilerde EYVALLAH tessekur ederim dediklerini yapicam olur INSALLAH

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Developer console veya .minecraft'da ki logs/latest.log (.hpad, .crashpad uzantılı dosyalarda olabilir) dosyasının içeriklerini atman gerek, tam hatayı bilmeden bir şey yapamayız. Resimde önerilen popüler çözümler şu şekilde belirtilmiş:
  • Kurduğunuz tüm modları yedekleyip silin.
  • Bilgisayarınızdaki tüm Java sürümlerini kaldırıp en baştan Java 8 yükleyin.

• Ekran kartı sürücünüzü güncelleyin. Eğer yanlış sürücü kurduysanız DDU (Display Driver Uninstaller) ile iz bırakmadan sürücüyü tamamen kaldırabilirsiniz. Normal şartlarda DDU kullanmanıza gerek yok, yeni sürücüyü kurduğunuzda üzerine yazacaktır.
Bunun dışında resimde "the developer console was called" diyor. Orada developer console açıldı tarzı bir şey diyor sanırım, bu hata penceresi açıkken başka bir şey açılıyor mu? Veya OK dedikten sonra?

Aliyev757

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Developer console veya .minecraft'da ki logs/latest.log (.hpad, .crashpad uzantılı dosyalarda olabilir) dosyasının içeriklerini atman gerek, tam hatayı bilmeden bir şey yapamayız. Resimde önerilen popüler çözümler şu şekilde belirtilmiş:
  • Kurduğunuz tüm modları yedekleyip silin.
  • Bilgisayarınızdaki tüm Java sürümlerini kaldırıp en baştan Java 8 yükleyin.

• Ekran kartı sürücünüzü güncelleyin. Eğer yanlış sürücü kurduysanız DDU (Display Driver Uninstaller) ile iz bırakmadan sürücüyü tamamen kaldırabilirsiniz. Normal şartlarda DDU kullanmanıza gerek yok, yeni sürücüyü kurduğunuzda üzerine yazacaktır.
Bunun dışında resimde "the developer console was called" diyor. Orada developer console açıldı tarzı bir şey diyor sanırım, bu hata penceresi açıkken başka bir şey açılıyor mu? Veya OK dedikten sonra?
evet bıde boyle bısı cıkıor ama bazen cikior

Ekli dosyalar

• SharedScreenshot4.jpg
    SharedScreenshot4.jpg
    300.8 KB · Görüntüleme: 791
  • SharedScreenshot5.jpg
    SharedScreenshot5.jpg
    216.4 KB · Görüntüleme: 644

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
evet bıde boyle bısı cıkıor ama bazen cikior

C:\Users\user\AppData\Roaming\.minecraft\crash-reports klasörüne girip son değiştirme tarihine göre sıralayıp en son modifiye edileni dolayısı ile en son çökme için oluşturulanı bulun, daha sonra dosya içeriğini bize gönderin.

Bu adresi kendiniz göremeyebilirsiniz gizli klasör olduğu için, çalıştıra %appdata% yazdığınızda Roaming klasörüne atacaktır.

Aliyev757

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
C:\Users\user\AppData\Roaming\.minecraft\crash-reports klasörüne girip son değiştirme tarihine göre sıralayıp en son modifiye edileni dolayısı ile en son çökme için oluşturulanı bulun, daha sonra dosya içeriğini bize gönderin.

Bu adresi kendiniz göremeyebilirsiniz gizli klasör olduğu için, çalıştıra %appdata% yazdığınızda Roaming klasörüne atacaktır.
dediklerini yazdim

Ekli dosyalar

• 6.jpg
    6.jpg
    40.3 KB · Görüntüleme: 783
  • SharedScreenshot6.jpg
    SharedScreenshot6.jpg
    328 KB · Görüntüleme: 647
  • SharedScreenshot7.jpg
    SharedScreenshot7.jpg
    306.6 KB · Görüntüleme: 844

Aliyev757

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
hepinize teşşekür ederim ilgilendiyinz üçün
en çokda sana
LavivaSurvival
benim için sorunu çözdü ALLAH razi olsun hepinizden

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
dediklerini yazdim

Mesajınızı yeni gördüm, sorunu çözebilmenize sevindim. Sorun HeroSuits adlı moddaymış gibi görünüyor, Google'dan gelen veya aynı sorunu yaşayan diğer arkadaşlar için çözümü buraya da yazabilirsiniz.