1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Minecraft sunucularıyla, Minecraft eklentileriyle veya Minecraft modlarıyla ilgili konuların bu bölüme açılması yasaktır. Oyunda yaşadığınız crash, donma, kasma, dünya oluşturma, doku (texture) sorunları vb. sorunlar hakkında olan konularınızı buraya açabilirsiniz. Satın aldığınız Minecraft premium hesapları ile ilgili aklınıza takılan soruları burada sorabilirsiniz. Eğer nereye konu açacağınızı bilmiyorsanız Forum Destek Bölümü'nden konunuzun nerede olması gerektiği hakkında bilgi alabilirsiniz. Forum Destek Bölümü için tıklayın.
  3. 2017-2018 eğitim öğretim yılınız hayırlı ve uğurlu olsun!

Minecraft Hatası

Konusu 'Minecraft Destek' forumundadır ve dragojder tarafından 4 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
DİKKAT! Bu konuya 90 günden daha uzun süredir cevap yazılmamış. Son mesaj tarihi 3 ayı geçmiş konulara cevap yazmanız durumunda mesajınız silinebilir, uyarı alabilirsiniz. Eski konuya mesaj yazmak yerine yeni konu açabilirsiniz.
  1. dragojder Ağaç Yumruklayıcı

Reklam
    Arkadaşlar minecraft'ı bu siteden indirmiştim. yaklaşık 2 aydır sorunsuz oynuyordum. Ama 3-4 gün önce minecrafta girdim. Login ekranı açıldı , mojang yazdı ve bu ortaya çıktı.

Minecraft has crashed!
    ----------------------

Minecraft has stopped running because it encountered a problem; Unexpected error
    This error has been saved to C:\Users\Kenneth\AppData\Roaming\.minecraft\crash-reports\crash-2012-08-04_03.21.13-client.txt for your convenience. Please include a copy of this file if you report this crash to anyone.

--- BEGIN ERROR REPORT b9aba096 --------
    Generated 04.08.2012 03:21

- Minecraft Version: 1.3.1
    - Operating System: Windows Vista (x86) version 6.0
    - Java Version: 1.6.0_24, Sun Microsystems Inc.
    - Java VM Version: Java HotSpot(TM) Client VM (mixed mode), Sun Microsystems Inc.
    - Memory: 453838248 bytes (432 MB) / 518979584 bytes (494 MB) up to 1037959168 bytes (989 MB)
    - JVM Flags: ~ERROR~ NoClassDefFoundError: Could not initialize class sun.management.ManagementFactory
    - LWJGL: 2.4.2
    - OpenGL: ATI Radeon HD 2400 Series GL version 3.3.11653 Compatibility Profile Context, ATI Technologies Inc.
    - Is Modded: Probably not
    - Type: Client
    - Texture Pack: Default
    - Profiler Position: N/A (disabled)

java.lang.NoSuchFieldError: threadAllocatedMemorySupport
    at sun.management.VMManagementImpl.initOptionalSupportFields(Native Method)
    at sun.management.VMManagementImpl.<clinit>(Unknown Source)
    at sun.management.ManagementFactory.<clinit>(Unknown Source)
    at java.lang.management.ManagementFactory.getRuntimeMXBean(Unknown Source)
    at ja.g(SourceFile:71)
    at ja.f(SourceFile:58)
    at ja.a(SourceFile:39)
    at net.minecraft.client.Minecraft.J(SourceFile:666)
    at net.minecraft.client.Minecraft.run(SourceFile:535)
    at java.lang.Thread.run(Unknown Source)
    --- END ERROR REPORT 4e7fe182 ----------

Sizce sorunum nedir ? Mod veya texture pack yüklemedim. Normal oynuyordum...

2. JeeKi Zombi Katili

Konu gerekli yere taşındı.

Konu Durumu:
DİKKAT! Bu konuya 90 günden daha uzun süredir cevap yazılmamış. Son mesaj tarihi 3 ayı geçmiş konulara cevap yazmanız durumunda mesajınız silinebilir, uyarı alabilirsiniz. Eski konuya mesaj yazmak yerine yeni konu açabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş