LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Merhabalar, eminim aranızda Minecraft sunucusu açmak isteyen ve Discord sunucusu yapmaya üşenenlerde vardır, :D aslında üşenmek iyi bir şey değil fakat hepimizin üşendiği şeyler olur. Eskiden Sunucum için kullandığım Discord sunucumun şablonunu paylaşma kararı aldım, umarım seve seve kullanırsınız.

Bildiğiniz üzere bazı botlarda otomatik sunucu oluşturma komutu mevcut bende zamanında bu şablonunu paylaştığım sunucuda kullanmıştım, fakat maalesef ki botun benim için oluşturduğu sunucu benim isteklerimi karışamıyordu, bu sebepten dolayı çoğu şeyi baştan yapmak veya düzenlemek zorunda kalmıştım. Paylaştığım şablonun çoğu Minecraft Sunucu sahipleri için yeterli olacağını düşünüyorum en azından başlangıç için.

Bazı kanalların/Kategorilerin amaçları;

・örnek-buildler:
Bu kanala güzel build videoları koyabilirsiniz Youtube üzerine adım adım güzel build yapımlarını gösteren birçok video mevcut.
・Kütüphane: Bu kategorinin altına oyuncuları bilgilendirmek amacıyla kanallar oluşturabilirsiniz.

Screenshot_1.png
Screenshot_2.png
Screenshot_3.png
Screenshot_4.png

Şablon içerisinde herhangi bir bot mevcut değildir!
Screenshot_5.png

ProBot - Discord bot
Ticket Tool
Şablon içerisinde herhangi bir bot mevcut değildir!

:notebook_with_decorative_cover: Aşağıda yazılı olan kurallar her yaştan üyeyi barındıran kanalımızda daha düzenli, güvenli ve her yaşa uygun bir topluluk ortamı oluşturmak adına koyulmuş kurallardır.

**Yapabilecekleriniz:**
• Anlayışlı ve kibar olmak
• Kişileri kırmamak adına, mesaj göndermeden önce birden fazla kez düşünmek
• Dilimizi doğru kullanmak
• Kişisel bilgilerinizi kimseyle paylaşmamak
• Şifre ve hesaplarınızı yetkililer dahil kimseye vermemek

**Yapamayacaklarınız:**
• Küfür/hakaret ifadeleri kullanmak veya kavga/tartışma çıkarmak
• Takas veya satış yapmak
• Uygun olmayan içerikleri veya linkleri (kötü amaçlı yazılımlar, kanca linkler, kışkırtıcı içerikler, +18 gönderi veya link) paylaşmak.
• Spam, flood veya shitposting gibi iletişime zarar verecek gönderilerde bulunmak.
• Discord, site, sunucu vb. reklam yapmak (özel mesaj dahil)
• Din, dil, ırk vb. ayrımcılık yapmak
• Başkaları hakkında kişisel bilgi paylaşmak
• Yetkililerden yetki/eşya vb. istemek
• Yetkili gibi davranmak

`Yapamayacaklarınız kısmı yapmanızın *yasak* olduğu şeyleri belirtmektedir.`
Not: Sunucu Sahibi, Yönetici ve Admin dışı yetkili rolleri kalabalık yapmaması amacıyla • Topluluk Yönetimi • rolü altına gizlenmiştir, aynı şekilde VIP rolleri de kalabalık olmaması amacıyla * • VIP • * rolü altına gizlenmiştir. Rolleri ve kanalları size daha iyi uyacak şekilde düzenleyebilirsiniz, ayrıca eğer isterseniz VIP ve Yetkili rollerini rol ayarları kısmından diğer üyelerden ayrı göster diyerek ayırabilirsiniz.

Uyarı! Şablon içerisinde herhangi bir bot veya kanal içlerinde üyelere/botlara ait mesaj mevcut değildir.

Şablon Linki: Minecraft Hazır Discord Sunucusu
Kopyalanabilir Link: discord.new/zUReybAVzHd3

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Linkte bir sıkıntı olmuş anlaşılan link yenilendi.

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
ProBot yerine Dyno kullanılabilirdi ve aşağıdaki fotoğrafın aylar öncesinden çekilmiş olduğunu değil BetterDiscord olduğunu umuyorum
1643984689312.png

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
ProBot yerine Dyno kullanılabilirdi ve aşağıdaki fotoğrafın aylar öncesinden çekilmiş olduğunu değil BetterDiscord olduğunu umuyorum
Ekli dosyayı görüntüle 205717
BetterDiscord kullanmıyorum Discord Canary kullanıyorum ve fotoğraf güncel olarak çekildi şablon ön izlemesi üzerinden.

Screenshot_8.png

Konuda belirttiğim gibi şablon içerisinde herhangi bot mevcut değil lakin "Kullandığım Botlar" yazısı öyle bir yanılsama yapmış sanırım onu düzelttim. ProBot'u Türkçe ve kullanım açısından daha rahat bulduğum için önerdim yani isteyen Dyno veya Mee6 kullanabilir, maalesef ki şablonlar botları ve botların ayarlarını kopyalama gibi bir imkan sunmuyor eğer sunsaydı o şekilde paylaşmayı isterdim.

Screenshot_9.png

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Çok güzel bir şablon olmuş. Ben de bi ara basit bot yapma rehberi mi açsam acaba

daywe

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Şablon çok güzel olmuş