Yardım Minecraft Hiçbir Hata Vermeden Kapanıyor

ZUberWol

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Arkadaşlar ben minecraftı 1.5 seneden beri oynuyorum belki daha fazla eski bilgisayarımda da bu hata oldu ama internetteki çözümlerle düzelttim minecraft launcher dosyasını sildim hatta tüm dosyaları başka bir yere taşıdım fakat yine aynı hata oldu ilk technic launcheri kurdum sonra mod yüklenmedi java 8i sildim yeniden başlattım java 7 indirdim bu hata oldu sildim yeniden java 8 indirdim düzelmedi

Jakinda

Blind Bandit
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Anlamadım sorun technic launcher ile girmeye çalışınca mı oluyor yoksa normal mi. Eğer normalse java 8'den 7'ye düşürüp sonra tekrar 8 yapınca belki dosyalarda bi bozulma olmuştur. .minecraft klasöründe libraries'i sil girmeyi dene. Yeniden indirecektir. Veya direkt temiz olsun diyorsan yedekleyecek bir şeyin varsa yedekle sonra .minecraftı sil.

ZUberWol

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Anlamadım sorun technic launcher ile girmeye çalışınca mı oluyor yoksa normal mi. Eğer normalse java 8'den 7'ye düşürüp sonra tekrar 8 yapınca belki dosyalarda bi bozulma olmuştur. .minecraft klasöründe libraries'i sil girmeyi dene. Yeniden indirecektir. Veya direkt temiz olsun diyorsan yedekleyecek bir şeyin varsa yedekle sonra .minecraftı sil.
teşekkürler dünyalarımı yedekleyip minecraftla ilgili dosyaları sildim yeniden minecraftı indirince oldu