Minecraft HTML5 CSS3 Site Tasarımı | TeknoKurt

TeknoKurt

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
MERHABA ARKADAŞLAR
Henüz ilk Minecraft Site tasarımım olan bu tasarıma
Başlayalı 1 Hafta oldu ve kendi kendime nasıl güzelleştirebilirim diye düşündüm
Site Flat bir tasarıma sahip
Oldukça güzel geçiş(css/hover) efektlerine sahip
Aklıma bir şey gelmeyince sizinle paylaşmak istedim :)

BUDA YOUTUBE KANALIMIN İLK VİDEO'SU İZLEYEREK TASARIMIN NASIL OLDUGUNU DAHA NET ANLAYABİLİRSİNİZ :)

Pledix

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İlk video çekimin için gayet iyi.
Bu arada tasarım fena değil.
Ben beğendim, daha iyisini yapabileceğini düşünüyorum, kolay gelsin.

YgtGamingTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
etkinlikler bölümü fontu değiştirilebilir,hoşuma gitmedi.

VictoryAndGlory

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Fontu kesinlikle değiştirmelisin.
Slider ekliyorsan arka tarafında kesinlikle başka resim olmamalı. Body'e sabitlediğin arkaplan resmi slider'ın kötü gözükmesine sebep oluyor.
Sınır çizgileri ve mavi alan konusuna bir şey demiyorum anladığım kadarıyla sadece alanları net görmek için geçiçi olarak eklemişsin.
Flat tasarım yaparken border radius kullanmak tasarımı itici kılıyor. Örn: Giriş Yap kısmı.
Aynı şekilde flat tasarım yaparken yuvarlak yazı fontları yerine daha net, düz ve sade fontları tercih etmelisin.

Kolay gelsin, başarılar...

TeknoKurt

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İlk video çekimin için gayet iyi.
Bu arada tasarım fena değil.
Ben beğendim, daha iyisini yapabileceğini düşünüyorum, kolay gelsin.
Yorum yaptığınız için teşekkür ederim, ve görüşünüz benim için değerli. :)
etkinlikler bölümü fontu değiştirilebilir,hoşuma gitmedi.
Sizede Teşekkürler, Fontu değiştiricem.
Fontu kesinlikle değiştirmelisin.
Slider ekliyorsan arka tarafında kesinlikle başka resim olmamalı. Body'e sabitlediğin arkaplan resmi slider'ın kötü gözükmesine sebep oluyor.
Sınır çizgileri ve mavi alan konusuna bir şey demiyorum anladığım kadarıyla sadece alanları net görmek için geçiçi olarak eklemişsin.
Flat tasarım yaparken border radius kullanmak tasarımı itici kılıyor. Örn: Giriş Yap kısmı.
Aynı şekilde flat tasarım yaparken yuvarlak yazı fontları yerine daha net, düz ve sade fontları tercih etmelisin.

Kolay gelsin, başarılar...
Sizede ayrıca teşekkür ederim. Ve Haklısınız Flat Tasarımda radius olmamalı onları düzeltip yazı fontlarınıda daha düz ve keskin bir font seçip onu kullanmayı düşünüyorum ve sınır çizgileri konusunda haklısınız şu an'lık alanları daha net görmek için fakat ileride onları biraz daha değiştirip güzel bir görünüme kavuşturacağım.
Fakat slider konusunda size katıldığımı söyleyemem çünkü arkasında her hangi bir solid renk olduğu zaman slider siteye tükürük ile yapıştırılmış gibi duruyor arka plana sabitlediğim resmi solid bir renk ile değiştirmeyi denerim fakat sadece slider'ın arkasını boyamayı tercih etmiyorum :) Yorumlarınız için tekrardan hepinize teşekkürler :)