Minecraft Jerry and Harry'de Sıradan Bir Türk

1 Seçeneğim var :(

• Ölmeli miyim ?

Kullanılan: 0 0.0%
  • Hayata devam mı etmeliyim ?

Kullanılan: 1 9.1%
  • Ağlamalı mıyım ?

Kullanılan: 0 0.0%
  • Yoksa dsfklhoıh ?

Kullanılan: 10 90.9%

• Kullanılan toplam oy
    11

Baggi

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle merhaba arkadaşlar, zaman kaybı bir konu olabilir zamanını çalmak istemem. Fakat yardıma ihtiyacım var. Adamdan (Çocuk mu desem bilemedim) 1 tane çakıl taşı verir misin dedim. Adam bana 4000 dolar dedi bende hadi ya sadece 1 tanecik dedim. Adamın adı da promert_2004 idi. Sonra bana yaşımı sordu direk. Lise 3 dedim peki ya sen ? dedim. Çocuk "Ünüversiteye gidiom krdş :)" aynen böyle yazdı. Bende "Tamam abi şimdi bana çakıl taşı verir misin?" dedim. O da evde yanlız mısın dedi ? Sanırım ölüyorum şu an. Evet yanlızım dedim. Tamam ağla dedi. Ölmeli miyim ? Napmalıyım? Acil yardım edin çok korkuyom :(

Baggi

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Troll'ün kaliteli, kalitesizi olmaz diye düşünüyorum. Troll zaman kaybıdır. Şaka gülmek amaçlı yapılan davranıştır. Aralarında fark var. Tabi insanın espri anlaışına kimse karışamaz.

İstersen bu konuyu kapatalım. Sadece anket ver. Fazla zamanını almayacaktır.

Uchiha_Madara

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben de bir serverde oynuyordum. Çocuğun teki vardı. Bana gelmiş diyordu. Elmas zırh at diye. Sonra hadi iy itarafıma geldi attım elmas zırhı .-. Aynen söyle yazdı. "sal." Zaten bir cümle yazması 10 dakika sürüryor. Merak ettim dedim kaç yaşındasın aha cevap. "37." Dedim noluyoh. Sonra sordum "Peki mesleğin ne?" aha cocuğun cevabı "Bilmiyorum." Ben iptal ben wefat. Ertesi gün çocuk gelmiş "bana manita bul" diye peşimde dolanıyordu...

TheBlueDeath

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben de bir serverde oynuyordum. Çocuğun teki vardı. Bana gelmiş diyordu. Elmas zırh at diye. Sonra hadi iy itarafıma geldi attım elmas zırhı .-. Aynen söyle yazdı. "sal." Zaten bir cümle yazması 10 dakika sürüryor. Merak ettim dedim kaç yaşındasın aha cevap. "37." Dedim noluyoh. Sonra sordum "Peki mesleğin ne?" aha cocuğun cevabı "Bilmiyorum." Ben iptal ben wefat. Ertesi gün çocuk gelmiş "bana manita bul" diye peşimde dolanıyordu...
Komik ("sal."ı okuyup ne yazmaya çalıştığını anlamayıp 5 kere tekrar okuyunca anladım :() E çok doğal değil mi kim bilirki 37 yaşında mesleğinin ne olduğunu (!) :)