Minecraft Köy Kodu Yazma

Fratmania

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Herkese Selam MC Türk! forum üyeleri ve kayıt olmamış üyeler. Şu an birkaç Köy seed'i ve nasıl bunları kullanacağımızı göstereceğim.
İlk olarak nasıl seed eklenir resimli olarak göstermeyi planlıyorum ardından köy seed'lerinin muazzamlığını göstereceğim.
birçok seed var fakat ben sadece iki adet olarak buradan paylaştım, ve oldukça iyi seedler olduğunu düşünmektedirim, umarım beğenirsiniz.

1. SEED EKLEME
Minecraft'a giriş yapıyoruz, ardından Single Player (Tek Kişilik) giriyoruz ardından yeni dünya yaratıyoruz. Ardından dünya seçeneklerine basıyoruz.

Ardından önümüze şöyle bir menü çıkıyor, buraya kodumuzu yazıyoruz ardından yeni dünyamızı oluştur seçeneğine basıyoruz.

2. SEEDLER
Seed'in Kodu: -1480351183376464763 (1.8)

Bu kod bizi tek bir ev bulunan beyaz kütüphaneci bir köylünün evinin yakınında doğurmakta, hoş tek bir kuyusu olan yanında iki adet atı bulunan bir evdir. Hemen evin arkası çöl olmasıyla beraber çok muazzam yapıtlar yapabileceğiniz bir konumda bulunmaktadır.

Seed'in kod'u: -9065479248748140566 (1.8)

Bu seed ise bizi çöl ve dağların yakınında büyük bir köyün yanında doğurmaktadır, Yakınlarında ek olarak çöl tapınağı bulunmasıyla muazzam kalitede bir seed'dir. Keşfetmek ve yağmalamak için muazzam!

Bu haritada çok büyük bir survival yapmıştık birkaç kişi, ve oyunu hızla bitirdik. Üç kişi falan oynar iseniz eğer bu seed tam size göre! Survival oynayacaklarının baş tacıdır. Başlangıçta çok büyük bir artı ile başlamasının yanı sıra altında birçok maden bulunuyor. Sol ve sağ olmak üzere piratmitler var, Benim favorim açıkcası bu.

Umarım konumu beğenmiştirsiniz
iyi forumlar!