Yardım Minecraft kaç mb yer

Gamerlol

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar ben minecraft oynayacağım köyde internet yok internet yakında gelecek mobil veriden oynayacağım So (sonoyuncu) Cr (craftrise) fazla internet yermi acil cevap lütfen

AldenSH

Play.Coleries.Com
En iyi cevaplar
53
Hayır çok fazla internet harcamıyor, ufak bir denemeyle bunu görebilirsin.
Arka da çalışan programlara dikkat et, google, youtube gibi sitelere girmemeye özen göster.

Gamerlol

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ben zaten youtubeye vb uygulamalara girmeyeceğim tek minecraft, 2 saat 300 mb yer mi?

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Ben zaten youtubeye vb uygulamalara girmeyeceğim tek minecraft, 2 saat 300 mb yer mi?
Sadece İnternet kullanan Minecraft olursa o kadar yemez bile 2 saatte, ben 1 saat telefonun internetini kullanıp 50mb kadar yediğini gördüm fakat sen yine de sürekli kontrol et ya da bazı telefonlarda mobil veri sınırı koyuluyor WiFi paylaşımı yaparken.

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
1
Acıktığında yiyebilir. Ne kadar çok acıkırsa o kadar çok RAM yer. Bunu sana daha iyi anlaman için örnekle açıkladım fakat sen hiç anlamadın sanırım. Sen oynadıkça oyunda ne kadar çok obje oluşturursan, açıyı genişletirsen vs. oyunun daha çok RAM ihtiyacı olacaktır ve acıktığını hissedip daha fazla RAM yiyecektir.