Minecraft Kalkan Skripti

Exkaar

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
35
Merhaba, bir skript tanıtımıyla karşınızdayım. Bu aralar bu tür skriptlerle ilgileniyorum. Can sıkıntısından bu tür skriptler yazıyorum. Skripte geçecek olursak /kalkan yazdığımızda 15 saniyeliğine efektli kalkan verir. Ve 15 saniye hasar almazsınız. Süre bittiğinde kalkanınız kalkar, hasar alırsınız. Bir daha kalkan açmak için 30 dakika beklemelisiniz. Vipler için verilebilecek bir özellik olduğunu düşünüyorum.

Merdocann

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu düzeniniz olsa daha iyi olabilirdi, skript güzel.
Başarılar :)

BlazeNetwork

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Güzel skript yapmışsın beğendim, başarılar dilerim.

ZorinTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
efektler çok abartılmış, insanlar performans düşüşü yaşayabilir. düşünsene 20 kişi aynı anda kalkan kullanıyor...

Exkaar

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
35
efektler çok abartılmış, insanlar performans düşüşü yaşayabilir. düşünsene 20 kişi aynı anda kalkan kullanıyor...

Skript en performanslı şekilde tasarlandı. 1 Kullanıcı da olsa 100 Kullanıcı da olsa 1000 Kullanıcı da olsa aynı anda efekt açsalar, yine de performans düşüşü yaşanmaz. Skriptin iyi kodlanması durumunda performans düşüşü yaşanmaz.

ZorinTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Skript en performanslı şekilde tasarlandı. 1 Kullanıcı da olsa 100 Kullanıcı da olsa 1000 Kullanıcı da olsa aynı anda efekt açsalar, yine de performans düşüşü yaşanmaz. Skriptin iyi kodlanması durumunda performans düşüşü yaşanmaz.
tamam o zaman kolay gelsin. ne demek istediğimi anlamadın galiba.
en azından görüntü kirliliği yaşanmaz. çok fazla particle var