Minecraft Kılıçlar

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21

Minecraft Kılıçlar

Selamlar! Bugün Minecraft'taki en iyi hayatta kalma aracı olan kılıçları inceliyor olacağız.

Kılıçların Yapımı

Tahta Kılıç

Tahta kılıç, oyundaki en az hasar vuran kılıçtır. Oyunun başında rahatlıkla elde edebileceğiniz(her ağacın tahtasından elde edilebilir) tahta kılıç size 60 vuruşa kadar hizmet edecektir. Tahta kılıç, iskeleti, creeper'ı, örümceği 4 vuruşta; domuzu, koyunu, ineği 2 vuruşta; zombiyi ise 5 vuruşta öldürmektedir.

Taş Kılıç

Taş kılıç, oyunun başında kolaylıkla yapabileceğiniz bir araç. Taş kılıcın dayanıklılığı 132 vuruş kadardır. Taş kılıç, iskeleti, zombiyi, creeper'ı 4 vuruşta; örümceği üç vuruşta; domuzu, koyunu ve ineği 2 vuruşta öldürmektedir.

Demir Kılıç

Demir kılıç, oyunun orta bölümlerinde kolaylıkla elde edebileceğiniz silahtır. Dayanıklığı 251 ataktır. Demir kılıç, creeper'ı, iskeleti, örümceği 3 vuruşta; zombiyi 4 vuruşta; ineği, koyunu ve domuzu 2 vuruşta öldürmektedir.

Elmas Kılıç

Elmas kılıç, oyunun orta bölümünü bitirdikten sonra elde edebileceğiniz bir kılıçtır. Oyundaki hasarı en fazla olan ikinci kılıçtır. Elmas kılıcın dayanıklılığı 1562'dir. Elmas kılıç, iskeleti, creeper'ı, zombiyi 3 vuruşta; örümceği, ineği, domuzu 2 vuruşta; koyunu ise tek vuruşta öldürmektedir.

Altın Kılıç

Altın kılıç, oyundaki en az dayanlıklığa sahip kılıçtır. Dayanıklılığı 33 vuruştur. Altın kılıç, iskeleti, creeper'ı, örümceği 4 vuruşta; domuzu, koyunu, ineği 2 vuruşta; zombiyi ise 5 vuruşta öldürmektedir.

Kılıçlara Basılan Büyüler

Alevden Çehre:
Vurduğunuzda düşmanın yanmasını sağlar.

Savurma: Vurduğunuz düşman daha da ileriye savrulur.

Kırılmazlık: Kılıcınızın daha dayanlıklı olmasını sağlar.

Keskinlik: Kılıcınızın hasarını arttırır.

Ganimet: Vurduğunuz düşmandan düşen eşyaların şansını arttır.

Süpürücü Kenar: Vurduğunuz alanın dışındaki rakiplerin fazla hasar almasını sağlar.

Tamir: Kazandığınız tecrübe puanlarıyla eşyalarınızı tamir etmenizi sağlar.

Kaybolma Laneti: Büyünün basılı olduğu kılıç, öldüğünüzde kaybolur.

Darbe: Vurduğunuz düşmanın daha fazla hasar almasını sağlar.

Eklembacaklıların Kıyameti: Bu büyüyle örümcekleri tek vuruşta öldürebilirsiniz. Ayrıca, gümüş balık ve endermite bu büyüden ekstra hasar alır.

Büyüler ile daha fazla bilgi için Minecraft Büyüler !

Konuyu sonuna kadar okuduğunuz için teşekkürler!

Son düzenleme:

Erkutay_

DragonBlock
En iyi cevaplar
11
Kılıçlar eski çağlarda da savaşmak için kullanılmıştır.

DeathPearl

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Kılıçlar eski çağlarda da savaşmak için kullanılmıştır.

Ve tanrı gösterirse 4.dünya savaşında da güçlü devletlerin kullanacağı bir silahtır kılıç.

"Üçüncü Dünya Savaşında hangi silahlar kullanılacak bilmiyorum, ama dördüncüsü tas ve sopa ile yapılacak"
-Albert Einstein

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
şu yetkililer şu konuyu kibarlık olsun diye beğenmiyorlarsa daha ne diyeyim.. şu yutupta 2 dk minecraft videosu izleyenler bile şu bilgilere aşina zaten bari sen yapma ciğerim yav

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
doğru söyle tehdit altında mısın?

FFHD

En iyi cevaplar
21
şu yetkililer şu konuyu kibarlık olsun diye beğenmiyorlarsa daha ne diyeyim.. şu yutupta 2 dk minecraft videosu izleyenler bile şu bilgilere aşina zaten bari sen yapma ciğerim yav

hocam burada olağanüstü bilgiler verecek değilim zaten tüm bilgiler yutupta var, konu açmak için konu açıyorum maksat görünelim.

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
hocam burada olağanüstü bilgiler verecek değilim zaten tüm bilgiler yutupta var, konu açmak için konu açıyorum maksat görünelim.
yav seni görmeyen 30. dereceden astigmattır sen böyle işleri bırak billie eilish diskografi paylaş ne bileyim şarkı öner sen bu değilsin

FFHD

En iyi cevaplar
21
yav seni görmeyen 30. dereceden astigmattır sen böyle işleri bırak billie eilish diskografi paylaş ne bileyim şarkı öner sen bu değilsin

bu arada gerçekten böyle bir konu açmak falan istemiyodum ki asla mc konusu açmamıştım (kafam esti, sıkıntıdan patlıyordum), zaten artık dediğin gibi olacak

dostveviski

Yazıyor...
Sponsor
En iyi cevaplar
17
Ruh hali
Hort! Senelerdir, zümrüt kılıç bekliyorum hadi inş