Minecraft Kit-PvRpg (KitPvP-Rpg birleşimi bir sunucu) farklı sistemlerle yapmayı planlıyorum tanıtmak istedim.

LavivaSurvival

IP: LavivaNW.Keyubu.Com
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Oyun Sürümü
1.8/1.12
Sunucu Slotu
200
Sunucu Türü
PvRpg
Laviva KitPvRpg V0.1

Tüm forum halkına merhaba :) öncelikle çok heyecanlıyım,
yazım yanlışlarım olursa kusura bakmayın elimden geldiği kadar dikkat etmeye çalışıcam.
Farklı bi pvp türü tanıtıcam yani çok farklı olmasada kitpvp sunucularından farklı olacağı kesin.

Öncelikle bağlangıç alanımız olucak (spawn) burada maden,odun,tarım alanları olucak tabikide maden alanında set ihdiyaçlarını gidericeksiniz, tarım alanında altın elma yiyecek ihdiyaçlarınız, odun alanındada aynı şekilde çubuk vb craft için gerekli itemleri yapmada kullanıcaksınız.

135134
Kasılma Bilgisi

Maden alanı bu şekilde olucak tabikide bu örnektir daha geniş ve dağınık halde olucak madenler.
burada elmas kasıp gelişceksiniz tamamen kendiniz yapıcaksınız.
Maden alanında olduğu gibi tüm ürünler spawn alanında ve sınırsız şekilde belirli sürelerde yenilenecekler. bu şekilde gelişip ws atıcaksınız.

Arena bölümümüzde boss'lar olucak. tek başına boss kesmen zor sürekli saldıracaklar takımınla birlikte gelip kesmelisin :)

135126

135137

Leş Sistemi
Belirli bir ücret karşılığı bu ne olur tam düşünmedim tabi ama :D kılıcınıza leş sayımı ekleyebilirsiniz.

135128

Ve öldüğünüzde iskeletiniz bu şekilde gözükcek
135138

135135
IŞINLANMA BILGISI

Malum bütün her şey spawn alanında yapıldığı için yan adalarda ekledik bu adalara eski usül ,/warp (warpismi) şeklinde gidilmiycek, tabi bunuda ekleyebiliriz oyuncularımız zorluk çekmemeleri açısından ama şuanda kullandığımız sistem basınç plakasına basıp fırlamalık çook eğlenceli bi sistem :) (giftini yapıp koy die çok ısrar etti yaptım bende)

135136

Önemli Değişiklikler V0.2

│ Öldüğünde kılıçlar düşmeyecek sadece setler düşecek.
│ Arena (Savaş bölgesi) güçlü yaratıklar olup para ve değerli büyüler düşürebileceksiniz.
│ Yeni büyüler ile 2 kat eğlence
│ Kılıçlarda öldürme sayacı eklendi artık açıklamasında kaç kişi öldürdüğünüz yazacak.
│ Günlük ödül alarak kasa anahtarı elde edebileceksiniz.
│ 3 adet kasa eklendi nadir itemler çıkartabileceksiniz.
│ Top 10 sistemi
│ Mob-coin sistemi ile nadir itemler alabileceksiniz.

NOT: Eleştirilere ve önerilere açığım daha neler ekleyebilirim veya neleri değiştirebilirim söylerseniz eklemeye çalışırım.​

Son düzenleme: