Minecraft Kumar Paketi | Rulet, Jackpot ve Slot | Animasyonlu | Tüm paket 50₺

goCreative

www.gc-team.com
En iyi cevaplar
0
124074

Selamlar Türkiye'nin sevgili Minecraft oyuncuları! Bugün birbirinden güzel 3 skript ile karşınızdayım.

Sunucunuzda kumar oynatmak mı istiyorsunuz? İşte tam aradığın konudasın. Aşağı birazcık kaydırarak skriptlerin fiyatlarını öğrenebilirsin. Birazcık daha kaydırarak da videoları izleyebilirsin. Daha da kaydırıp güzel bir yorum yazabilirsin.

Kumar Paketi

Jackpot Fiyatı:
20₺
Rulet Fiyatı: 20₺
Slot Fiyatı: 20₺

Paketin Toplam Fiyatı: 50₺

Notlar:

Skriptlerin mesajlarını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Hepsinin birbirlerine benzediğinin farkındayız.
Slot skriptinde şansları yeni eşya ekleyerek azaltabilirsiniz.
Ayrıca slot skriptinde sonuç kısmına 2 eşya aynı gelirse basılan paranın 1.5x katını, 3 eşya aynı gelirse 2x katını kazanırsınız.
Jackpot Skripti ve Rulet Skriptini oyuncular canlı olarak oynarlar. Slot skriptini ise oyuncular tek başlarına oynarlar.

Videolar

Sağa doğru kaydırarak tablo dışında kalan videoya da göz atabilirsiniz.

Eğer skriptler hakkında merak ettiğiniz bir soru var ise yorumlarda sorunuzu yazabilirsiniz.

Skripti/Skriptleri satın almak için benimle discord üzerinden iletişime geçmelisiniz.

Discord sunucumuza katılmak için tıkla.

124076

goCreative | Minecraft Hizmetleri
Fhalinkz​

Exkaar

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
35
Fiyat politikası çok yanlış, videolardan gördüğüm kadarıyla da 20tllik bir değeri yok en fazla 10tlye satılabilir.

ErhanERT

www.Rabisu.com
Emektar Üye
En iyi cevaplar
57
Ruh hali
Fiyatlar daha ucuz olabilirdi, iyi satışlar.

Epiklava

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Pahalı spigot ücretsiz leri dururken bukadar pahalıya alınmaz

hcyl

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bu yaptığınız artık insanların akıllarıyla dalga geçmektir;

Bu takım bir şirkettir ve adını çalmanız sizi çok komik gösteriyor, bilmeyen arkadaşlar varsa göstermek istedim.Kendinize ait oluşturabileceğiniz binlerce ad kombinasyonu varken çalmayı tercih etmeniz, hizmetinizin kalitesizliğini de gösterir.

ChiaX

Team Arcenia
Emektar Üye
En iyi cevaplar
37
Ruh hali

Bu takım bir şirkettir ve adını çalmanız sizi çok komik gösteriyor, bilmeyen arkadaşlar varsa göstermek istedim.Kendinize ait oluşturabileceğiniz binlerce ad kombinasyonu varken çalmayı tercih etmeniz, hizmetinizin kalitesizliğini de gösterir.

Kendisine kesinlikle katılıyorum. İş hukuku ve etik hakkında büyük yanlışlarınız var.

Anathory

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Öncelikle bu adı çaldığımızı da nereden çıkardınız? Bizler bu adı rastgele seçmiş de olabiliriz değil mi? Bir anda gelip saldırmanız da sizin kalitesizliğinizi gösterir ne yazık ki. Ayrıca o ekip kaç yıldır aktif değil. Bizler bu ismi rastgele seçtik, aynı çıkmış. goCreative çokta özel bir isim değil, düşünülünce akla gelebilecek bir isim. Mantıklı sebepler sunuyor olsanız da, henüz bizim cevabımızı duymadan bizi böyle suçlamamalısınız. İyi günler dilerim. :)

hcyl

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Öncelikle bu adı çaldığımızı da nereden çıkardınız? Bizler bu adı rastgele seçmiş de olabiliriz değil mi? Bir anda gelip saldırmanız da sizin kalitesizliğinizi gösterir ne yazık ki. Ayrıca o ekip kaç yıldır aktif değil. Bizler bu ismi rastgele seçtik, aynı çıkmış. goCreative çokta özel bir isim değil, düşünülünce akla gelebilecek bir isim. Mantıklı sebepler sunuyor olsanız da, henüz bizim cevabımızı duymadan bizi böyle suçlamamalısınız. İyi günler dilerim. :)

goCreative bir şirket adıdır sen rasgele gidip Sabancı, BİM, Sütaş vb. gibi isimlerle bir topluluk oluşturup bu toplulukla satışını yapamazsın çünkü hem yasal olarak yasaktır hem de etik değildir.Zaten global bi şirketin sizin 5-10 TL kazanmak için açtığı toplama bi takımla uğraşmayacağı aşikar olduğu için kendinizde bu cesareti bulup ismini de araklamışsınız.Sadece sizden alışveriş yapmak isteyen müşterilere bunu göstermek istedim.Şahsınıza da hakaret etmedim ama sizin gelip bana kalitesiz diye hakaret etmeniz yorumlarımda haklı olduğumu gösterir.

Anathory

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
goCreative bir şirket adıdır sen rasgele gidip Sabancı, BİM, Sütaş vb. gibi isimlerle bir topluluk oluşturup bu toplulukla satışını yapamazsın çünkü hem yasal olarak yasaktır hem de etik değildir.Zaten global bi şirketin sizin 5-10 TL kazanmak için açtığı toplama bi takımla uğraşmayacağı aşikar olduğu için kendinizde bu cesareti bulup ismini de araklamışsınız.Sadece sizden alışveriş yapmak isteyen müşterilere bunu göstermek istedim.Şahsınıza da hakaret etmedim ama sizin gelip bana kalitesiz diye hakaret etmeniz yorumlarımda haklı olduğumu gösterir.
Yorumlarınız gerçeği göstermekten çok baltalama, kötüleme içerdiğinden elbette size sizin mesajlarınızla karşılık vermeliyim. Ayrıca bu ismi onlardan almadık, goCreative çok özgün bir isim falan değil. Aklımıza geldi, beğendik kullandık. Bahsettiğiniz şirket 3 yıldır hiçbir harekette bulunmadı. Eğer bulunularsa özürlerimizi sunar isimde değişikliğe gideriz. Burada bizlere laf yapmaktansa çalıntı sebebiyle gidip "şirket" ile konuşabilirsiniz. Yani bu yorum kötüleme değil de ne olabilir?

hcyl

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yorumlarınız gerçeği göstermekten çok baltalama, kötüleme içerdiğinden elbette size sizin mesajlarınızla karşılık vermeliyim. Ayrıca bu ismi onlardan almadık, goCreative çok özgün bir isim falan değil. Aklımıza geldi, beğendik kullandık. Bahsettiğiniz şirket 3 yıldır hiçbir harekette bulunmadı. Eğer bulunularsa özürlerimizi sunar isimde değişikliğe gideriz. Burada bizlere laf yapmaktansa çalıntı sebebiyle gidip "şirket" ile konuşabilirsiniz. Yani bu yorum kötüleme değil de ne olabilir?
Dediğim gibi 5-10 TL kar için başka şirketlerin adını çaldığınız bi takımla uğraşmayacakları için buraya yazdım,çünkü sizinle alışveriş yapmak isteyen müşterilerin kimle iş yaptıklarını görmelerini istedim.Ayrıca patenti olan bir şirket isterse 100 yıl bir şey paylaşmaz ama bu onun isim haklarını ihlal etmenize neden değildir.Sizi veya takımınızı şahsi olarak tanımıyorum, bu yüzden baltalama yapmıyorum kaldı ki goCreative adını kullanarak o şirketin yapmış olduğu repütasyona ortak olmamanızı, sadece özgün olmanızı diliyorum.

Anathory

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dediğim gibi 5-10 TL kar için başka şirketlerin adını çaldığınız bi takımla uğraşmayacakları için buraya yazdım,çünkü sizinle alışveriş yapmak isteyen müşterilerin kimle iş yaptıklarını görmelerini istedim.Ayrıca patenti olan bir şirket isterse 100 yıl bir şey paylaşmaz ama bu onun isim haklarını ihlal etmenize neden değildir.Sizi veya takımınızı şahsi olarak tanımıyorum, bu yüzden baltalama yapmıyorum kaldı ki goCreative adını kullanarak o şirketin yapmış olduğu repütasyona ortak olmamanızı, sadece özgün olmanızı diliyorum.
Böyle bir şeyi belirtmenizi saygıyla karşılıyorum. Bunu ekip içinde paylaşacağım arkadaşlarıma. Fakat çalma ithamlarını sürekli sürekli kullanıyor olmanızın baltalama dışında bir sebebi olamaz. Yorumunuz için teşekkür ederiz, iyi günler dilerim.