Minecraft launcher :)

Penguenn

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Beyler şimdi Kendimi geliştirmek adına bir istemci yaptım şimdi diyenler olur ulaaaaaa lol'ün aynısı bu ne boh var bunda diye karşıda çıkabilirsiniz ama dediğim gibi kendimi geliştirmek için yaptım

Elfen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kızma ama cidden gözlerimi kanatıyor yaptığın tasarımlar bak sana önerim buton input gibi şeyleri düz ve sade yapmaya çalış daha temiz duracaktır. Senin için HTML, CSS ile bir tane örnek hazırladım.
https://codepen.io/Elfen/pen/rYPrKp

Penguenn

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Kızma ama cidden gözlerimi kanatıyor yaptığın tasarımlar bak sana önerim buton input gibi şeyleri düz ve sade yapmaya çalış daha temiz duracaktır. Senin için HTML, CSS ile bir tane örnek hazırladım.
https://codepen.io/Elfen/pen/rYPrKp
Gözlerimi kanatiyor ne demek ya dediğim gibi kendimi geliştiriyorum bende sert cikisicam emin ol senin yaptiginda benim gozlerimi kanatiyor ben masaüstü uygulaması yapıyorum sen bunu web ile elestirmeye calisiyosun

BornToKillTR

Fikirlere Kurşun İşlemez
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Foto daha iyi olabilirdi.
Geliştirilmeli!

gunwiggle

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gayet hoş gözüküyor ama normal istemcideki seçenekleri de eklersen daha kullanılabilir hale gelebilir.
Sanırsam sağ üstteki "A" yazısı ayarlar olmalı?

Penguenn

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Bu proje benim dönem sonu projem oldu ortada ayarlar bölümü var zaten bu proje yazılımcıların yazdıkları uygulamalarını satabiliceği bir yer olarak yaptım şu an mobildeyim iç kısmını göstermiyorum ama kayıt olduğun zaman kullanıcı ayarlarından banka hesaplarını ayarlayıp satış yapıp veya bir uygulama alınabilecek durumda geliştirmeyi bıraktım bu aralar arduino ile uğraşıyorum
Herkese iyi çalışmalar