Minecraft-LeaderHeads Sıralama Plugini- Tanıtım

MTErdensan27

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhabalar dostlarım bu videomda sizlere en iyi sıralama pluginlerinden olan leaderheads adlı pluginini tanıtacagım isterseniz hemen tanıtıma geçelim tanıtımın her ayrıntısına kadar video içinde bulunmaktadır...

Battincik

BattincikHarika
En iyi cevaplar
0
Bildiğim Kadarıyla Paypal olmadan spigottan plugin alamayız. Peki Paralı bir plugini neden tanıtma gereğinde bulunduğunu sorabilir miyim ?

ErtanD

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bildiğim Kadarıyla Paypal olmadan spigottan plugin alamayız. Peki Paralı bir plugini neden tanıtma gereğinde bulunduğunu sorabilir miyim ?
Bildiğim kadarıyla paypal sadece kullanıma kapandı ama kartını bağlayıp başka bir kart kullanabiliyorsun ve normal satın alırken Mastercard visa vs. kart numaranızı yazınca zaten direk ödeme yapmış oluyorsun illaki paypal karta ihtiyacın yok.

Battincik

BattincikHarika
En iyi cevaplar
0
Bildiğim kadarıyla paypal sadece kullanıma kapandı ama kartını bağlayıp başka bir kart kullanabiliyorsun ve normal satın alırken Mastercard visa vs. kart numaranızı yazınca zaten direk ödeme yapmış oluyorsun illaki paypal karta ihtiyacın yok.
Şu Konuda Arkadaşımız Mart 2017 Yılında Geleceğini Söylemiş.
Ancak Ben Sakıncası Yoksa Sizden Anlattığınız Gibi Satın Alma Olayını anlatmanızı İstiyorum.
Pek Anlayamadım :(

4kr3p

JavaScript, Html5, Css,Skript
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Merhaba Ben Bu Plugini Satın Aldım Ancak Hangi Pluginlerle Çakıştığını Bilmiyorum Herhangi Bir Plugin İle Çakışıyo.
Hangi Plugin Olabilir Acab ?

RichTony

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba Ben Bu Plugini Satın Aldım Ancak Hangi Pluginlerle Çakıştığını Bilmiyorum Herhangi Bir Plugin İle Çakışıyo.
Hangi Plugin Olabilir Acab ?
Ölü bir konuyu hortlatmak yerine yeni bir konu açın lütfen. Sunucu log'unu atarsanız yardımcı olacağım.