Minecraft MMORPG Topluluğu

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
1
Evet işte o sınırlar bütün büyüyü bozuyor bozulmamasını rp sağlayabilir sadece ya da şehir kuruyorum gibi iddialı laflar yerine kasaba kurulabilir 100 kişilik bi kasaba olabilir ama şehir olabiliceğini sanmıyorum :D
Ben şehir kurduğumu söylemedim ki. Biz devlet kuruyoruz. :D Devletin de bir nüfus sınırı yok sonuçta. ._.

Büyüyü bozuyor diyorsun da 10.000 oyuncuyu nerede bulacaksın bir anda? :D Bu da ayrı bir olay.

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben şehir kurduğumu söylemedim ki. Biz devlet kuruyoruz. :D Devletin de bir nüfus sınırı yok sonuçta. ._.

Büyüyü bozuyor diyorsun da 10.000 oyuncuyu nerede bulacaksın bir anda? :D Bu da ayrı bir olay.
Ben kolaylıkla 100 kişi bulabilirim ama sorun bu değil bulsam bile topluca 100 kişi gezemeyiz çünkü bunu yaptıktan sonra slot dolduğu hatta yetmediği için sunucu bizden ibaret olur

aynkarşim

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ben kolaylıkla 100 kişi bulabilirim ama sorun bu değil bulsam bile topluca 100 kişi gezemeyiz çünkü bunu yaptıktan sonra slot dolduğu hatta yetmediği için sunucu bizden ibaret olur
rp yaptığımız sürece 100 kişi biz olalım olmayalım sorun yok ki sonuçta bi araya geliyoruz rp yapmak içn

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
1
açalım karşim o zaman bi tane ufak sunucu eklentilerini ben kodlarım :)
@aynkarşim

Burada ince bir espiri yaptım. Anladın mı? ._.

Sunucumuzun kapasitesi 128 kişi şu anda. MMORPG makine için değil de sunucu optimizasyonlarından dolayı ağır gelir diyorsan o senin kişisel görüşün. Hypixel sunucusunda 64.000'den fazla aktif oyuncu var. Bungeecord sistemi kullanılıyor fakat içerisindeki sunucular kalabalık. Onun dışında 100 kişinin üzerinde birçok hayatta kalma sunucuları var. Bu sunucular düzgünce işliyor da neden MMORPG işlemesin? Sonuçta eklenti olmayacak, rol yapacağız.

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@aynkarşim

Burada ince bir espiri yaptım. Anladın mı? ._.

Sunucumuzun kapasitesi 128 kişi şu anda. MMORPG makine için değil de sunucu optimizasyonlarından dolayı ağır gelir diyorsan o senin kişisel görüşün. Hypixel sunucusunda 64.000'den fazla aktif oyuncu var. Bungeecord sistemi kullanılıyor fakat içerisindeki sunucular kalabalık. Onun dışında 100 kişinin üzerinde birçok hayatta kalma sunucuları var. Bu sunucular düzgünce işliyor da neden MMORPG işlemesin? Sonuçta eklenti olmayacak, rol yapacağız.
Ne dediğimi tam olarak anladığını sanmıyorum...