Minecraft Mod Nasıl Yapılır? Kendi Eşya, Maden, Silah ve Ingot 'larınızı yapın !

Nelerath

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhabalar dostlarım ben Cansın,

Sizlere Minecraft'ta nasıl kendi modunuzu yapabileceğinizi anlatan kolay bir yönetimin videosunu hazırladım sorunlarınızı yorumdan sorabilirsiniz, serinin devamı için videoyu beğenebilirsiniz iyi seyirler !

Bu seriyi haftada bir video olmak üzere devam ettireceğim, eğer istek gelirse haftada 2 veya 3 bölüm bile gelebilir.
İYİ SEYİRLER!
www.youtube.com/watch?v=jvv7qhZtoHc&t Bölüm 1

www.youtube.com/watch?v=kWuLd23Whq8 Bölüm2

g1.png

g2.png

g3.png

Son düzenleme:

Drowhake

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Güzel bir video olmuş beğendim. Fakat anlatımın çok yavaş, yani biraz daha hızlı bir anlatımla aynı açıklık derecesini tutturursan çok daha güzel, faydalı bir video olur.

Nelerath

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzel bir video olmuş beğendim. Fakat anlatımın çok yavaş, yani biraz daha hızlı bir anlatımla aynı açıklık derecesini tutturursan çok daha güzel, faydalı bir video olur.
Yorumun için teşekkürler, ilk videom olmasından kaynaklı bir sorun, hoşgörüyle yaklaştığın için teşekkür ederim elimden gelenin daha iyisini yapmaya çalışacağım.

GÜNCEL +

DeCobray

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Emeğine sağlık. Gayet güzel bir video olmuş. Bence müzik zevkini değiştirmelisin.

Nelerath

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Emeğine sağlık. Gayet güzel bir video olmuş. Bence müzik zevkini değiştirmelisin.
Yorumun için teşekkürler, müzik zevkim konusunda yapabileceğim bir şey yok fakat daha global müzikler koymayı düşünüyorum.

Güncel +

Bölüm 2 Yüklenmiştir

Konu Güncellendi !