Minecraft Mouse Sorunu

sonert11

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bilgisayara reset attıktan sonra minecraft a girince fare acayip derecede hızlı dönmeye başlıyor fare hassasiyetini kontrol ettim her şey normal farede de bir sıkıntı yokl lütfen yardım edin şimdiden herkese teşekkürler (pc ye format atmadan önce de vardı bu sorun format attıktan sonra daha beter oldu)

Son düzenleme:

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Aynı sıkıntı bende de var çözümünü bilen veya bulan varsa açıklarsa çok iyi olur. Skype üzerinden bildirim gelince, arka planda tam ekran veya çerçevesiz bir uygulama açıkken yada arka planda video açıkken oluyor genellikle.

bikkik

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende optifine kullanırsam oluyor normalde bir sıkıntı yok. Minecraftla beraber shader fln kullanıyorsan bi onları kapamayı dene. Düz gir yani

sonert11

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bende optifine kullanırsam oluyor normalde bir sıkıntı yok. Minecraftla beraber shader fln kullanıyorsan bi onları kapamayı dene. Düz gir yani
deneyeceğim saol

denedim dediğiniz şeyi ama bir işe yaramadı dişimi kırıcam cidden çok kötü bir problem :(

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eger mausun kaliteli bir maus ise Mausun ayarlarını düzelt Bilgisayara girdiginde simgelerde olması gerek.

Batu44

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Mouse'n oyuncu mousesi ise CPI düşür değilse bilgisayarındaki kasmadan kaynaklanabilir.

Scurtel

Bir Stack
En iyi cevaplar
0
Görev Yöneticisi > Minecraft'ın Uygulamasına Sağ Tık (Yani Java(TM) Platform SE binary) > Sağ tıkladıktan sonra Ayrıntılara Git > Orada gösterilen uygulamayada sağ tık > Öncelik Ayarla > Normalin Altında yaparsan düzelir diye umuyorum.

sonert11

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Görev Yöneticisi > Minecraft'ın Uygulamasına Sağ Tık (Yani Java(TM) Platform SE binary) > Sağ tıkladıktan sonra Ayrıntılara Git > Orada gösterilen uygulamayada sağ tık > Öncelik Ayarla > Normalin Altında yaparsan düzelir diye umuyorum.
deneyeceğim inşallah düzelir

çok teşekkür ederim kardeş sorunum düzeldi senin sayende adamsın :)

EmirHanŞeker

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Merhabalar aynı sorun bendede var dedğinizi yaptım fakat oyundan çıkıp girince gidiyo hepsi.bide fps çok düşüyo 120 fps yazıyo ama 10 fps de oynar gibiyim lütfen yardım edin.

GeldiUstad

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Bende minecraft dışında oyunlardada oluyor yardım edermisiniz

PLeTreXX

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Cok tesekkur ederim allah senden razi olsun kral

Nxymn

Warum diese games? Sei doch einfach Straight.
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Bende minecraft dışında oyunlardada oluyor yardım edermisiniz
Eğer mouse’un üstünde tuşlar varsa yada içten algılamalı bir sistem varsa mouse’un sorunudur.Belki mouse da bozulmuş olabilir.Üstteki cevaplara bak.Araştır.Çünkü bütün oyunlarda bulunmasında oyunla ilgili bir sorunun olmasının imkanı yok.