1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Minecraft sunucularıyla, Minecraft eklentileriyle veya Minecraft modlarıyla ilgili konuların bu bölüme açılması yasaktır. Oyunda yaşadığınız crash, donma, kasma, dünya oluşturma, doku (texture) sorunları vb. sorunlar hakkında olan konularınızı buraya açabilirsiniz. Satın aldığınız Minecraft premium hesapları ile ilgili aklınıza takılan soruları burada sorabilirsiniz. Eğer nereye konu açacağınızı bilmiyorsanız Forum Destek Bölümü'nden konunuzun nerede olması gerektiği hakkında bilgi alabilirsiniz. Forum Destek Bölümü için tıklayın.

Minecraft - Otel Map'ı

Konusu 'Minecraft Genel Sohbet' forumundadır ve bebegg42 tarafından 8 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
DİKKAT! Bu konuya 90 günden daha uzun süredir cevap yazılmamış. Son mesaj tarihi 3 ayı geçmiş konulara cevap yazmanız durumunda mesajınız silinebilir, uyarı alabilirsiniz. Eski konuya mesaj yazmak yerine yeni konu açabilirsiniz.
  1. bebegg42 Taş Madencisi

Reklam
    Minecraftta Otel Yaptım Güzel Olmasada Ugrasdim Tabelalari Okuya Okuya Gidin Yoksa Bir Kac Yer Atlanıyor
    Chanelimdeki Videoları Begenin ve Abone Olun Lütfen :D

1-Otelin Gorunusu :D

2-Otelde Kalan Kişiler Ve Düşünceleri (Chestlerde Kitap Halinde :D)

3-Birde Banyoyu Koyayım , Odalar , V.I.P Odasi , Yemekhane v.b Süpriz Olsun :D :D

İNDİRME LİNKİ
    https://www.rapidshare.com/#download|791|2367165799|Benim Maplarım - 2.rar|4114

basbas33 ve Berkozoeo bunu beğendi.
  2. Berkozoeo Taş Madencisi

süper olmuş +1 verdimde nereye atacaz bunu söylermisin?

3. bebegg42 Taş Madencisi

Önce benim verdigim WinRAR'a sag tıklayıp Dosyaya Cıkart yapıcaksın sonra Başlat'ı aç çalıştır yaz entere bas sonra %appdata%/.minecraft yaz saves klasorune gir benm verdigim dosyayı saves dosyasına at ve minecrata gir oyna :D

basbas33 bunu beğendi.
  4. Berkozoeo Taş Madencisi

saol kardeşim yardımcı oldun :D

5. bebegg42 Taş Madencisi

önemli degil :D

basbas33 bunu beğendi.
  6. Tario76 Işık Taşı Madencisi

Banyo idare eder ama tavan topraktan :(

7. bebegg42 Taş Madencisi

Hep taş tugla taş tugla bogdugu icin bazı yerlerde yün toprak kullandım ama sanırım daha kotu oldu :D

8. bebegg42 Taş Madencisi

-Güncel

basbas33 bunu beğendi.
  9. TeRMiNaToR2356 Ağaç Yumruklayıcı

havuz küçük helikopterin indiği yeri otelin damına yapsan daha iyi olurdu iki katlı yapmışsın 4-5 katlı yapsaydın bari ben daha önceden yapmıştım binada 40 oda falan vardı wool ve tugla tası kullanarak yapmıstım

10. bebegg42 Taş Madencisi

Şahsen ben Otelin Damında hic helıkopter yeri gormedim :D bizim buralarda ki otelleri yaptım bizim burada otursaydın ozaman anlardin :D

basbas33 bunu beğendi.
  11. basbas33 Ağaç Yumruklayıcı

Her ne Kadar Kotu gozuksede indirince Güzel oldugunu anladım +1 verdim tebrikler

12. bebegg42 Taş Madencisi

tesekkurler ama pek guzel deil bu volkan mapım daha guzel oldu :D

basbas33 bunu beğendi.
  13. BuğraCan Yıldırım Marangoz

Easy building mod ilemi yaptın ?

14. bebegg42 Taş Madencisi

hicbirsey kullanmadımda neden :D

15. BuğraCan Yıldırım Marangoz

hiç easy buildin mod ile yap benim 13 katlı otel 1 saatte bitti :)

Konu Durumu:
DİKKAT! Bu konuya 90 günden daha uzun süredir cevap yazılmamış. Son mesaj tarihi 3 ayı geçmiş konulara cevap yazmanız durumunda mesajınız silinebilir, uyarı alabilirsiniz. Eski konuya mesaj yazmak yerine yeni konu açabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş