1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
 2. Minecraft sunucularıyla, Minecraft eklentileriyle veya Minecraft modlarıyla ilgili konuların bu bölüme açılması yasaktır. Oyunda yaşadığınız crash, donma, kasma, dünya oluşturma, doku (texture) sorunları vb. sorunlar hakkında olan konularınızı buraya açabilirsiniz. Satın aldığınız Minecraft premium hesapları ile ilgili aklınıza takılan soruları burada sorabilirsiniz. Eğer nereye konu açacağınızı bilmiyorsanız Forum Destek Bölümü'nden konunuzun nerede olması gerektiği hakkında bilgi alabilirsiniz. Forum Destek Bölümü için tıklayın.
 3. 2017-2018 eğitim öğretim yılınız hayırlı ve uğurlu olsun!

Minecraft oyunu

Konusu 'Minecraft Hikayeleri' forumundadır ve AssasinsCreed lll tarafından 13 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
DİKKAT! Bu konuya 90 günden daha uzun süredir cevap yazılmamış. Son mesaj tarihi 3 ayı geçmiş konulara cevap yazmanız durumunda mesajınız silinebilir, uyarı alabilirsiniz. Eski konuya mesaj yazmak yerine yeni konu açabilirsiniz.
 1. AssasinsCreed lll Marangoz

  Katılım:
  11 Şubat 2013
  Mesajlar:
  44
  Reklam
  ~1.bölüm Bu ne be her şey kare!

  Steve annesi ve kardeşi dışarıya çıkmıştır.Steve annesine 1dk beklemesini söyleyip pc oyunlarına bakar ve minecraft ı seçer.eve gidince hemen bilgisayarı açıp oyunu oynamak ister ama annesi:

  -Steve kardeşinle lego oyna der.
  -Anne şu an yeni aldığım minecraft oyununu oynayacağım şu an kardeşimle uğraşamam.
  Steve oyunu girince:
  -Bune her şey kare bunun içinmi ben o kadar parayı verdim
  ve bir ağaca vurur.
  -Wooww ağacı kırdım
  Steve ağaca şaşkın halde bakar ve bir zaman sonra çok güzel bir ev yapar.Steve sonra bir kazma bulur ve elmas altın v.b şeyler arar.Ve 6 tane almas bulur.Tam o sırada yanında bir skeleton çıkar ve:
  -O elması bana verirmisin:D
  der ve her yerden zombi,creeper ve skeleton bulunmaktadır.
  Steve hemen ordan kaçar ve elmaslarını korumak ister.Ama evin içerisinde bir...


  evet arkadaşlar beğendinizmi :love:
   
  Grelock ve Assassin07 bunu beğendi.
 2. Assassin07 Kömür Madencisi

  Katılım:
  28 Aralık 2012
  Mesajlar:
  101
  Ama evin içinde bir Creeper (yada Enderman) vardı!!! :D Çok güzel olmuş devam et.;)
   
 3. AssasinsCreed lll Marangoz

  Katılım:
  11 Şubat 2013
  Mesajlar:
  44
  lan ne sölüyon olum ya :D
  onu yazcaktım simdi ne yazcam :D
   
  Grelock bunu beğendi.
 4. Assassin07 Kömür Madencisi

  Katılım:
  28 Aralık 2012
  Mesajlar:
  101
  :DTahminim doğru çıktı:DHikayenin devamını bekliyoruz.
   
  Grelock bunu beğendi.
 5. AssasinsCreed lll Marangoz

  Katılım:
  11 Şubat 2013
  Mesajlar:
  44
  şimdi yazıcam bekleme :D
   
  Grelock bunu beğendi.
 6. AssasinsCreed lll Marangoz

  Katılım:
  11 Şubat 2013
  Mesajlar:
  44
  2.bölüm zorlu mücadele

  Ama evin içerisinde bir Creeper vardı!Creeper patladı ve Steve nin evini yok etti.Buna çok kızan Steve oradaki bütün canavarları öldürmek istedi.Ve onun için artık elmas eşyaları bırakıp altın eşyalar yapması gerekiyordu.bunun için yer altını kazmaya başladı.Bir sürü altın vardı kazdığı yerde.Şimdi Steve nin çubuk bulması gerekiyordu ama bir türlü bulamadı malzemeleri.Sonunda buldu ve hemen eşyaları yapmaya başladı.Bitince yola koyuldu.Yolda önüne gelen bütün canavarları yendi.Bu zorlu yolda acaba onu hangi tehlikeler bekliyordu.Acaba bir yolda dinlenmek için bir köy olacakmıydı.Belkide onunla beraber bu canavarları yenecek birisini bulacaktı.Bunları düşünürken üstüne bir örümcek zıpladı.onu tek darbeyle öldürdü ve gözünü yiyecek olarak aldı.Bu yolculuk 1 yıl sürdü ve yanındaa 2 kişi vardı.Bunlar Daniel ve Jonh tu.3 arkadaş evlerine dönerken yemekleri bitti ve yiyecek aramaları gerekiyordu.Bunun için bir deniz kıyısında kamp kurdular.Steve ve Daniel yiyecek ararken Jonh kamp ı yaratıklardan koruyordu çünkü aralarında en güçlü Jonh tu.
  Steve meyve ve sebze Daniel de çiğ et getirdi.Yemekleri kamp eteşinde pişirip yediler.Steve:

  -Arkadaşlar Yolda giderken bir köy görürsek o köye gitmeliyiz dinlenmemiz gerek.

  Dedi ve meyveleri çantalarına alıp yeniden yola koyuldular.
   
  Grelock bunu beğendi.
 7. AssasinsCreed lll Marangoz

  Katılım:
  11 Şubat 2013
  Mesajlar:
  44
  Evet arkadaşlar beğendiyseniz 3. bölüm le devam edicem bu hikayeyi 6 bölüme kadar götüreceğimi düşünüyorum tabi siz de isterseniz :D
   
  Grelock bunu beğendi.
 8. !!%CRAFTİNG%!!007 Demir Madencisi

  Katılım:
  26 Aralık 2012
  Mesajlar:
  302
  Minecraft:
  AmeleSumugu
 9. Assassin07 Kömür Madencisi

  Katılım:
  28 Aralık 2012
  Mesajlar:
  101
  Kessin DEVAM ET!!!!
   
 10. AssasinsCreed lll Marangoz

  Katılım:
  11 Şubat 2013
  Mesajlar:
  44
  yarın devam edicem arkadaşlar
   
 11. AssasinsCreed lll Marangoz

  Katılım:
  11 Şubat 2013
  Mesajlar:
  44
  ~3.bölüm Skeleton Kalesi~

  Steve,Daniel ve Jonh yolda giderken bir köy gördüler ve o tarafa doğru gittiler.Köye vardıklarında dışarıda kimse yoktu.Evlerin camlarından acaba evdelermi diye baktılar.Biraz ilerledikten sonra köyün diğer yarısında zombilerin insanları öldürüp evlerini yaktıklarını gördüler ve hemen koşup o zombileri öldürdüler.Ve yanındaki suları evleri yangından kurtarmak için kullandılar.Geri dönüp yollarına devam ettiler.Yolda yine bir köy gördüler ve oradada zombi baskını olabilir diye kılıçlarını ellerine aldılar.Köye girdiklerinde insanların dışarıda dolaştıklarını gördüklerinde kılıçlarını bellerine koydular ve ilerlediler.Köyün liderinden burada kalmaları için izin istediler ve köyün lideri izin verdi.Orada biraz kaldıktan sonra teşekkür edip yollarına devam ettiler.Yolda giderken bir yer altına giden yol gördüler ve merdicenlerden inmeye başladılar.Tünel bir yere çıktı ve orada kocaman bir kale vardı.Kalenin içine kılıçlı skeletonlar ve tepedede okçu skeletonlar vardı.Daniel de ok olduğu için bir ağacın tepesine çıktı ve okçulardan 5 ile 10 arası okçuyu öldürdü.Onları gören bir skeleton diğer skeletonlara söyleyip peşlerine düştüler.Steve,Daniel ve Jonh geriye doğru koştular.Tüneli geçtikten sonra tünelin girişini tahtalarla kapladılarki skeletonlar onları yakalamasın.Steven:

  -Siz burda bekleyin ben köye dönüp liderden bir kaç tane asker almayı isticem.dedi.

  Daniel ve Jonh tamam işareti olarak kafalarını salladılar.Lider 3 tane asker verdi ve Steve askerlerle Daniel ve Jonh un yanına doğru gitti .Geldiklerinde Tahtalar kırılmak üzereydi.Okçu askerler çalıların arkasına geçtiler ve kılıçlılar kılıçlarını aldılar.Daniel:

  -Dikkatli olun!dedi.

  ve Daniel kılıcını eline aldı.Steven ve Jonh ta kılıçlarını aldılar ve tahtaların kırılmasını beklediler.Tahtalar büyük bir şiddetle kırıldılar ve bir sürü skeleton onlara doğru koştu.Herkes elinden geldiği kadarını yaptı ve skeletonları yendiler ama Steven ile Daniel yaralanmışlardı.Askerler onları alıp köydeki doktorlara götürdüler ve Jonh onların arkasından geldi.Steven ve Daniel biraz yatıp iyileşince çok teşekkür edip oradan ayrıldılar ama askerleri yanlarına aldılar çünkü kaleye gireceklerdi.Kaleye girdiler ve nöbet tutan skeletonları teker teker öldürdüler.Sonunda kalede gördükleri bütün skeletonları öldürmüşlerdi.Ve bir odaya girdiler ve skeleton kralını gördüler.Kralın yanında bir sürü skeleton vardı.onları yendiler ve sadece kral kaldı.Onla savatılar kral ölmek üzereydi ama askerlerin hepsi ölmüş ve Jonh ağır yaralı halde yerde yatıyordu.Bunları gören Steve kızdı ve kralın üstüne atladı.Kral ona klıcıyla vuracakken Daniel okla onu durdurdu.Steve bunu fırsat bulup altın kılıcını kralın karnına sapladı.
   
  Grelock bunu beğendi.
 12. AssasinsCreed lll Marangoz

  Katılım:
  11 Şubat 2013
  Mesajlar:
  44
  Arkadaşlar beğendinizmi :) yarın demiştim ama duramadım ve 3.bölümü yazdım.Yarın inşallah 4.bölümü yazıcam.Haftaya pazartesi günü 5. bölümü yazmayı düşünüyorum arkadaşlar.Sizi bekletmek istemem:D
   
  Grelock bunu beğendi.
 13. Grelock Sudan Çıkmış

  Katılım:
  15 Şubat 2013
  Mesajlar:
  6
  çok güzel kardeşim ellerine sağlık
   
 14. AssasinsCreed lll Marangoz

  Katılım:
  11 Şubat 2013
  Mesajlar:
  44
  saol kardeşim
   
 15. emolas12 Ağaç Yumruklayıcı

  Katılım:
  26 Ocak 2013
  Mesajlar:
  15
  1.bölümü youtube de ki bir minecraft videosunu yazmışsın ama devamı güzel ;)
   
 16. AssasinsCreed lll Marangoz

  Katılım:
  11 Şubat 2013
  Mesajlar:
  44
  olsun ya o bnm için önemli değil
   
 17. Assassin07 Kömür Madencisi

  Katılım:
  28 Aralık 2012
  Mesajlar:
  101
  ya arkadaş gün olmuş 27 şubat devamı nerde yhaaaaaaaaaaaa:mad:
   
Konu Durumu:
DİKKAT! Bu konuya 90 günden daha uzun süredir cevap yazılmamış. Son mesaj tarihi 3 ayı geçmiş konulara cevap yazmanız durumunda mesajınız silinebilir, uyarı alabilirsiniz. Eski konuya mesaj yazmak yerine yeni konu açabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş