Minecraft [P.E]-(Pocket Edition) hakkında yardım lazım!

_Spiderus_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
ARkadaşlar telefonuma Minecraft PE yi yüklücem ama paralı(önemli değil düşük bir fiyata)bu para kontordenmi gidiyor bide ben dövizden anlamam birisi çevirirse sevinirim şimdiden teşekkürler..(survivalcraft falan berbat sakın yüklemeyin)

muhammed1841

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Benim bir arkadaşımda yüklemişti ama sanırım kredi kartı numaranı veriyosun falan öyle olması lazım

enescrafter

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
kontör gideceğini sanmıyorum kredi kartındandır fiyatı yaklaşık 12 tl

KzmTmz

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Hiç satın alma internetten apk bul indir satın alsan bile realms ye girmiyor Apk indirirsen bir program yardımıyla survival games kanallarına girebiliyorsun

_Spiderus_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Hiç satın alma internetten apk bul indir satın alsan bile realms ye girmiyor Apk indirirsen bir program yardımıyla survival games kanallarına girebiliyorsun
ya apkyi indirdim ama nasıl açıcam yani attım telefona ama apkye tıklayıncamı çalışacak

KzmTmz

Marangoz
En iyi cevaplar
0
kardeşim apk ye tıkla (bilinmeyen kaynakları açmadıysan) uyarı verir bilinmeyen kaynakları açın diye ayarlara gir orda bilinmeyen kaynakları aç apk ye gir kur a bas 5 sn de kurar aç a bas oyun açılacak bu kadar multiplayer oynamak için root gerekmiyor ama nasıl yapıldığını unuttum istersen tekrar araştırırım.
bir de 0.7.6 en son sürüm onu indirmişsindir herhalde.

_Spiderus_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
kardeşim apk ye tıkla (bilinmeyen kaynakları açmadıysan) uyarı verir bilinmeyen kaynakları açın diye ayarlara gir orda bilinmeyen kaynakları aç apk ye gir kur a bas 5 sn de kurar aç a bas oyun açılacak bu kadar multiplayer oynamak için root gerekmiyor ama nasıl yapıldığını unuttum istersen tekrar araştırırım.
bir de 0.7.6 en son sürüm onu indirmişsindir herhalde.
ıı şey 0.7.3 indirdim vfe lütfen tekrar araştır

KzmTmz

Marangoz
En iyi cevaplar
0
0.7.6 link:http://www57.zippyshare.com/v/30199805/file.html
kardeş realms ye baktımda şu an en son 0.7.5 çıkarmışlar programın istersen yine atarım ok şu an okuldayımda net çok yavaş.
edit:telefondan indireceksen Zarchiver öneririm winrar gibi çok hızlı ve sade bir arayüzü var google play de ücretsiz indirebilirsin.

_Spiderus_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0

Jishiki

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Nokia'larda Kontör'den gidiyordu App Store'da nasil bilmem ama belki kontör'den alir diye biliyorum

alpkan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
appstore a sanal kart falan varsa onu app store a bağla.Nasıl bağlarım dersen yeni bir appstore hesabı aç orda sorucaktır.Ya da I tunes kartları var satın alınca sana fiş veriyolar o fişte bir kod var.Onu kodu işle kodu bilmemne yap gibi bir kısım vardı ordan kodu yaz ve ne kadarlık I tunes kartı satın aldıysan o kadar para gelcek ve oyunu öyle alabileceksin ya da kredi kartını bağla öyle yap