Konu Silinsin

BobyAligator

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba Forum Kullanıcıları, Ben BobyXigAligator.

Uzun Zamandır Arkadaşlık Yapmıştık. Fakat Bu Son Olaylar Sayesinde Gerçek Yüzünü Öğrendim. Kendilerini Yaklaşık 3 Yıldır Tanıyorum. Kendilerini İlk Tanıdığımda İyi Birileriydi. Fakat Zaman Geçtikçe İnsan Yavaş Yavaş Gerçek Yüzünü Görüyor. Daha Fazla Konuşmak İstemiyorum Direk Olaya Geçmek İstiyorum...

1- MustafaER - Caner
・ Kendisini Uzun Zamandır Tanıyorum. Eskiden Sevdiğim Saydığım İnsanlardan Birisiydi. Discord Aktifliğini Artırmak İstiyordu. O Zamanlar Xbox Nitroları Vardı. Nitro Çekilişini Yaptıktan Sonra Bana Yetki Verdi. Bende Bişi Demedim Çekilişi Yaptıktan Sonra Geri Alır Zanetim, Aradan 1 - 2 Gün Geçtikten Sonra Discord Sunucusundan Çıktım. 2 - 3 Saat Sonra Bi Baktım, 3 Sunucudan Banladı Beni. Niye Banladın Beni Dedim.
333.PNG
resim_2021-01-20_225448.png
unknown.png

Bundan Sonra Anladım'ki Bunlar'ın Beni Elinin Üstünde Tutmasının Sebebini Öğrendim. Banlamak İçin Daha Güzel Bahane Yokmuydu?
Sunucuya Gir Çık Yapıyormuşum Loglarda Mevcut, Görebilir. Oda Yetmezmiş Gibi, 'Caner' O Gün Beni Mcp Sesliye Çağırmıştı. Yaklaşık 20 - 25 Kişi Filan Vardı Seslide Tam Emin Değilim, Geldim Sesliye O Duyduklarımı Keşke Duymamış Olsaydım. Bana Hakaret Ediyor. Sebebi Küfür Ediyormuşum. Evet Küfür Ediyorum. YANLIZ Orada Sadece Ben Küfür Eden Ben Değilim O gün Öğlen Gibi Bi Arkadaş Bana Ana Avrat Küfür Eti. Ve YETKİLİ ( EBUBEKİR ) ' De Ordaydı Ve Hiçbişi Demedi Bile, Sırf *** Yazdım Diye Etmediği Lafları Bırakmadı. Etiği Hakretmi Desen [ AİLE TERBİYESİMİ DESEN ] Aynı Tavırı Başkalarına Bile Demedi Bunların Gözünü Para Kan Bürümüş İnsanlar.

2 - Ebubekir

・ Kendisiyle Bayadır Bi Zaman Arkadaştım Son Günlerde Fazlasıyla Değişti. 2 - 3 Arkadaşımın Sayesinde Arkamdan Hakaret, Etmediği Laf Yok İnsanlara Ayrımcılık Yapan Birisi.
resim_2021-01-20_231832.png
66666.PNG

Uzun Zamandır Bu Ss Deki Kişiler İle Arkadaşım. İnsanların Arkasından Konuşmayı, Ayrımcılık Yapmayı Çok Severler.
ANLATACAĞIM VE SÖYLİCEKLERİM BUNLARDAN DAHA FAZLA AMA MAALESEF. FORUM BUNA İZİN VERMİYOR.
V2'SİNİ YARIN PAYLAŞICAM. KİMLE TAKILDIĞINIZA KİMLE KONUŞTUĞUNUZA İYİ BAKIN.

1611175073402.png

NOT: SS'LERİN GERÇEK OLMADIĞINI İNANIYORSANIZ, DİSCORD'DAN ARKADAŞ EKLEYİN TAMAMIYLA GÖSTEREBİLİRİM TAM SS ALDIM ZATEN SİLSELERDE BİŞİ OLMAZ. BobyXigAligator#6333

Ekli dosyalar

• resim_2021-01-20_231812.png
    resim_2021-01-20_231812.png
    92.4 KB · Görüntüleme: 98

Bolonezella

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bu ne len berber ve müşteri ilişkisi gibi. :ASD:AWF:ADAWF Her neyse, aranızda olan bir şeyi reklam etmenin yanlış olduğunu düşünüyorum. Aranızda ne yaşadığınız kimsenin umurunda filan da değil bu arada.

BobyAligator

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bu ne len berber ve müşteri ilişkisi gibi. :ASD:AWF:ADAWF Her neyse, aranızda olan bir şeyi reklam etmenin yanlış olduğunu düşünüyorum. Aranızda ne yaşadığınız kimsenin umurunda filan da değil bu arada.
Merhaba 'MİNECRAFT PARODİLERİ' diye bi kanal var. burdakiler yetkili. Detaylıca Okursan Anlarsın Zaten.

Nxymn

Warum diese games? Sei doch einfach Straight.
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
aynen katılıyorm