Minecraft PE Crack indirenler DİKKAT!

• Konuyu başlatan mvince
  • Başlangıç tarihi
M

mvince

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar ben @mvince.Bu yazımda Minecraft PE Crack indirenlerin farkında olmadıkları zararı anlattım.

Öncelikle bu zarar
Bir reklam virüsüdür.Crackler Airpush Inc sayesinde çıkmakta ve oyunu açtığınızda bir sözleşme çıkar.Bu sözleşmeyi kabul etseniz de etmeseniz de sürekli reklam çıkarır.Örn:bir mesaj yazarken,telefonda oynarken,Facebook'a bakarken karşımıza çıkabilir.
Nasıl kurtulurum?
ayarlar>uygulama yöneticisi(bazen Uygulamalar olarak da geçer)>Minecraft PE>Veriyi sil dedikten sonra Kaldır tuşuna basıyoruz.

Ve sonra virüssüz telefonumuzun keyfini çıkarıyoruz :D Eğer yararlıysa beğen tuşuna basın yeterli :)

SectionFire

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bu reklamlar aslında virüs değildir ve siz mc pe uygulamasını açmadığınız sürece telefonunuzda reklamları çıkmaz.
Uygulamayı çalıştırdığınızda reklamlar uygulama içine gömülü olduğu için reklamlar uygulama açıkken çıkar.
Bu reklamların asıl amacının virüs değil para kazanma aracı olduğunu unutmamak gerekir.
Bu uygulamayı crackleyen şahsiyet bu uygulamayı sizlere babasının hayrına bedavaya sunmaz.
Bu uygulamayı size bedavaya sunduğunda karşılığını almak ister bunuda uygulama içine
gömdüğü reklamlarla fazlasıyla alır.
Bu reklamlar her 1000 kişide görüldüğünde o kişinin hesabına 1.5 dolar şeklinde para yatar.
Bu sayede hem o kazançlı çıkar hemde siz paralı olan uygulamayı ücretsiz kullandığınız için
kazançlı çıkarsınız. Çift taraflı kazanç sağlanmış olur

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
ben Kuaiyong(ismi çok garip) programından iPhoneuma indirdim reklam yok. Herhalde androidler için oluyor bu reklam şeysi. Ama pcde premiumum o ayrı konu

M

mvince

Ziyaretçi
ben Kuaiyong(ismi çok garip) programından iPhoneuma indirdim reklam yok. Herhalde androidler için oluyor bu reklam şeysi. Ama pcde premiumum o ayrı konu
iPhone'de olmaz.Android apksi kolay yüklenir.iPhone'ye .iph yüklemek için bir fırın ekmek yemen lazım çünkü dosya yöneticisi yok.

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
iPhone'de olmaz.Android apksi kolay yüklenir.iPhone'ye .iph yüklemek için bir fırın ekmek yemen lazım çünkü dosya yöneticisi yok.
Androide apk yüklemek kadar kolay bu Kuaiyong onu da söyleyim. Ve bildiğim kadari ile bütün App Store uygulamalarını indirebiliyoruz. (IPH Yüklemek için jailbreak lazım ve 7.1 e jailbreak çıkmadı.)

M

mvince

Ziyaretçi
Androide apk yüklemek kadar kolay bu Kuaiyong onu da söyleyim. Ve bildiğim kadari ile bütün App Store uygulamalarını indirebiliyoruz. (IPH Yüklemek için jailbreak lazım ve 7.1 e jailbreak çıkmadı.)
Doğru,7.1'e JailBreak çıkmadı

Faredevriii

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben 25PP ile yükledim neden böyle bir şey olmadı

mrtknt11

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Usta bunlar yabancı; ünlü olmayan sitelerden indirenlere oluyor. Google Play'de maalesef bunlardan bulunmakta. Google Play bile bunlara engel olamıyor yani. Özel sitelerden indirin ki; bazıları ayıklayarak upload yapıyor.

M

mvince

Ziyaretçi
Usta bunlar yabancı; ünlü olmayan sitelerden indirenlere oluyor. Google Play'de maalesef bunlardan bulunmakta. Google Play bile bunlara engel olamıyor yani. Özel sitelerden indirin ki; bazıları ayıklayarak upload yapıyor.
Google Play'in engel olamamasının sebebi orada kontrol edilmiyor,yani senin uygulamayı yüklemenle yayınlanması an meselesi.

mrtknt11

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Google Play'in engel olamamasının sebebi orada kontrol edilmiyor,yani senin uygulamayı yüklemenle yayınlanması an meselesi.
Haklısın kardeş o bakımdan da çünkü çok istekler olduğu için izinle çalışan her şeyi "evet" cevabıyla direk geçiyorlar. Kötü söz bulunan değerlendirmeler bile "evet" cevabını alıyorlar.

alican111

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

Tamam o vakit bir fırın ekmek yiyip gelicem :D

Şimdi arkadaşlar bu reklam şeyinede bir zahmet katlanın:

MC:pE Crack'in içinde evet reklam var ama virüs DEĞİL!Bir zahmet adamlarda 1350 kişide 2 dolar kazanıyor:pC oyununu 30 milyona yaklaşan kişi oynadığını düşünürsek ve onun 1/3'ü bunu yüklese:1350 yi 1000 e yuvarlasak,10000000/1000 x 20 = 200000 eder.

KESİN HATA YAPTIM!1!1!!

Ya kısaca şu arkadaşlar:Bu bir para reklamı.Bir zahmet buna katlanın.

M

mvince

Ziyaretçi
Tamam o vakit bir fırın ekmek yiyip gelicem :D

Şimdi arkadaşlar bu reklam şeyinede bir zahmet katlanın:

MC:pE Crack'in içinde evet reklam var ama virüs DEĞİL!Bir zahmet adamlarda 1350 kişide 2 dolar kazanıyor:pC oyununu 30 milyona yaklaşan kişi oynadığını düşünürsek ve onun 1/3'ü bunu yüklese:1350 yi 1000 e yuvarlasak,10000000/1000 x 20 = 200000 eder.

KESİN HATA YAPTIM!1!1!!

Ya kısaca şu arkadaşlar:Bu bir para reklamı.Bir zahmet buna katlanın.
Reklam virüsü işte...

alican111

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Reklam virüsü işte...

Kardeşim ama adamlar nasıl para kazansınlar?Size soruyorum kaç taneniz java kodlamasını biliyor?Ben bilmiyorum.Sadece çeviri yapabiliyorum.Bir zahmet katlanın adamlar emeklerinin karşılığını alıyor.

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
İphone diyorum apk diyon

iAdmicos tapatalk XD