Minecraft Plugin Hizmeti | Sunucunuza Özel EKLENTI | TAMAMEN ÜCRETSİZ AÇIKLAMAYI OKU !

Leqo

MineKnight MMORPG
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Leqo | AugusteRodin
Merhaba Arkadaşlar yaklaşık 4 senedir plugin işi ile uğraşıyorum ve bu son 2 senedir plugin yazma konusunda ciddi uğraşmaktayım.Bir MMORPG sunucum var geliştirmkte olduğum.Ancak projeye yavaş ilerlememden dolayı biraz ara verdim.Bu sırada hem projem için fikir yürütebilir hemde sizin istediklerinizi yerine getirmemin herkes için faydalı olacağını düşünüyorum.

Yaptığım pluginlerden bir kaç video ;
Banka Sistemi : Bu özellik ile sunucumdaki oyuncular eşyalarını ve paralarını güvenli bir şekilde saklayabiliyor.

Upgrade Item Eklentisi : Bu sistem ile oyuncular eşyalarına + basabiliyor.Tabi ki belirli bir yüzde ile ...

Diğer Özellikler : tabii ki göstermediğim daha birçok özellik mevcut bunlardan bazıları ..

Görselleri eklere kaydettim oradanda bakabilirsiniz.

Gelelim plugin için gerekli istediklerime.Öncelikle plugin isteği yapmak istiyorsanız yapmak istediklerinizi detaylı bir şekilde anlatmanızı istiyorum.Fazla detaylı değil ise de discord adresi üzerinden iletişim geçerken projeniz için çözüm sağlayabiliriz.Kapsamlı ve detaylı bir proje ile geliyorsanız da lütfen aşağıdaki form gibi yapmak istediklerinizi yazıp detaylandırabilirsiniz.Herkese iyi günler dilerim.

Not: Taleplere göre herkese elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım..

ÖRNEK : Plugin istek formu

İLETİŞİM ADRESLERIM :

DISCORD :
TIKLA
Veya forumdan bana ulaşabilirsiniz..

Ekli dosyalar

• 1.png
    1.png
    25.2 KB · Görüntüleme: 253
  • 2.png
    2.png
    7.2 KB · Görüntüleme: 249
  • 3.png
    3.png
    33.9 KB · Görüntüleme: 291
  • 4.png
    4.png
    196.6 KB · Görüntüleme: 273
Son düzenleme:

aynkarşim

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
projende başarılı olmak istiyorsan sürekli yeni sorunlar yaratıp onlara elinden geldiğince hızlı çözümler bulmalısın. fikir gelmesini beklersen ya da yavaş gidersen projende o proje bitmez.
Eklentilerin resmini çekmek veya video çekmek size ait olduğunu kanıtlamaz. Bu eklentilerin sizin olduğuna şüphe ediyorum mesela.
sırf şu yoruma mesaj atmak için üye oldum biraz önce, arkadaş ücretsiz hizmet vermek istiyor(ki tavsiye etmem asla böyle bişi yapma) o videoları atsa da atmasa da bişi fark etmezdi sonuçta amacı yaptığı şeyleri göstermek/kanıtlamak değil fikir üretmek için kafasını başka işler ile meşgul etmek. arkadaşı uzun yıllardır tanırım yaptıklarına bizzat şahit oldum yeni üye birisine de güvenmezsin ama yine de ben ona kefilim diyebilirim, zaten 'kanıtlamaz' kısmına kadar yazsan kafiydi gerisi boş olmuş.

AdaGrsy

yok
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Gerçekten güzel pluginler, ücretsiz olması bunu daha çok güzelleştiriyor!

OynaFactionTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
pluginlere bi baktım kaliteli ve güzel ücretsiz olması cabası sana projemi sunacagımda benim proje çok karışık benim beynim yanmıştı enson uğraşırken

osa11

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Discord linkte bir sıkıntı var sanırım ekler misiniz benim discordumu Facirukin.#7492