Minecraft Premıum alma Konusunda !

Bbatuhanxdm

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Beyler bayanlar Premıum alacagım 110 tl suanda

Orjinal sitesinde key alacagımda

Almalımıyım tam bilmiyorum
Premıumda kısaca ne özellikler var neler yapabliyoruz anlatabilen varsa sevinirim
Not: Cd keyi oyunfor'dan alacagım

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sevdiğin bi oyunsa al ben saygıdan aldım işimede yaradı

98SarıBücür98

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
alma daha iyi. alırsan bazı kişiler skininden dolayı hesabının adını kullanır ve sunucularda salak salak şeyler yapıp ban yer senin adına.

Crosevice

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence premium hesap almalısın. Sonuçta bir oyun oynuyorsun ve bu oyunun yapımcıları bu oyun için para harcıyorlar. En azından sevdiğin ve beğendiğin bir oyun ise destek olmak sana yakışacaktır diye düşünüyorum. Ayrıca ne gibi özellikleri var der isen ben aldığımda yanında;
1. Windows 10 Minecraft Edition
2. Premium sunuculara erişim
3. Skin değiştire bilme
4. 1 Ayda bir isim değiştire bilme
5. Minecraft'ın ana kısmında yaptığın haritaları göstere bilme
(Yaptığın yapıtı iletiyorsun ve beğenilir ise açılış ekranına konuyor imzan ile beraber)

gibi özellikleri bulunmakta hatırladığım. Fakat alıp almamak senin kararın.

Cullen

alt veit eg Odin
Emekli
En iyi cevaplar
18
Biliyorum bizim için ucuz değil ama şöyle düşün, sen para vermeden oynarken oyunun yapımcılarının emeğine saygısızlık oluyor. Tamam durumu olmayan ve oynamak isteyenin yapacağı bir şey yok ama eğer alacak durumun varsa al.
Java edition aldığında Win10 Edition key veriyor.
İstediğin zaman dış görünüşünü değiştirebilirsin.
Tüm premium sunuculara erişebilirsin ki bu sunucuların bazıları ciddi anlamda premium almaya değer.
İsmini değiştirebilirsin ama sadece ayda 1 kere ve adını değiştirdiğinde premium sunucularda ilerlemen değişmez, sadece adın değişir.
Tamamen sana ait olan gerçek bir hesapla oynama şansın varsa ve oyunu seviyorsan almalısın.

alma daha iyi. alırsan bazı kişiler skininden dolayı hesabının adını kullanır ve sunucularda salak salak şeyler yapıp ban yer senin adına.

Dediğini sadece crack serverlerde yapabilirler ki premium hesabı olan birinin crack serverleri tercih edeceğini sanmıyorum. Ban yese çok bir sorun olmaz. O skin için isim kullanma meselesi kötü fakat bunun önüne geçemeyiz ve zaten premium almasa kendi başkalarının ismini kullanacak. Premium serverlere sadece sen kendi adınla girebilirsin, bir başkası crack serverlerde senin adını kullansa ne olur.