Minecraft Realm's (Özel Minecraft Krallık Sunucusu)

Minecraft Realm's Konusu ilginizi çektimi ?

• Kullanılan toplam oy
    92

AssetGroup

[AF]AloneFellow, Farkı Yaşa.
En iyi cevaplar
0
Selamlar Minecraft Fanları ;

Sizlere özel bir serverı tanıyorum çokta önemli bir şey değil fakat minecraft resmi sitesinden sponsor olduğu bir server o yüzden özel ekini alıyor. Neden böyle bir yöntemle sunuyor olmam gerekirse Aslında bende pek bir iş bilmiyorum bu Realm le sadece normal sunucudan farklı olduğunu varsayıyorum meraktan aldım ve suan aktif sizleri bekliyor :)

Realms 1.8 versiyonda aktif hale getirdim. En son versiyonda izin veriyor böle bir kusura var malesef
Kullanmak için Premium Kullanıcı Haklarına sahip olmanız gerekmekte
Bilgisi olan Arkadaşlarla' da konuşmak isterim

:koyun:Katılmamız Nasıl olur dersek:koyun:
Arkadaşlar normal bir sunucu gibi katılamıyorsunuz Realm's sahibi veya yaptığı yardımcısı sizlere davet yollayarak katılım gerçekleştiriyorsunuz.
1. Oyundaki Orijanel Nick Konu Altına yaz.
2. Realm's Girmek için Davet Bekle (3. Seçenek Minecraft Realm's)
3. Realm's Sunucusuna Giriş Yapıyorsunuz
3 işlemden oluşmakta zor değil :)

Evet Arkadaşlar sizleri ve dostlarınızı bekliyorum 2 kişi gelirsiniz 1 kişi gelirsin gelin gezin anlayın nasıl bir iş olduğunu

:zombi:Şartlarımıza gelirsek:zombi:
1. Realm's 10 Kişi alır
2. Realm's ta laf argo küfür şiddet birisini suçlama karışıklılık çıkarma bana tipi hoş gözükmeyeni direk silerim bunu biliniz.
3. Konuya günde 1 veya 2 kez bakar yeni gelen arkadaşlarımıza davet hazırlarız unutmayız :)
3 kuraldan oluşmakta anlamak zor değil :)

NOT: Server Vanilla dır Kısaca Bildiğin ortada Hayatta Kalma Mapı no plugin no eklenti
PvP Şuanlık Kapalı Rahat olun..

GÜNCELLEME 20.10.2014
Güncelleme Server Sponsoru Artık oyuna minigame eklemişler yakın zamanda tarih ve saat vererek minigame açacağım sonra yeniden hayatta kalma mapından devam edebilirsiniz
Harita sıfır el değmemiş kaçırmayın
-----------------------------------------
Güncelleme 2.11.2014
Yeni Mini Game 1 Günlük Aktif Edilmiştir..

Mini Game Adı : Diamond Defender
Kısaca Belli Zaman Sürecin de Diamond ları korumanız gerekmekte tabi bunu engelleyecek özell bufflu creeper dostlarımız var. Diamonları korudukça kendinizde özel bufflar kazanarak düşmanlarınıza rekabet olabileceksiniz Zaman diliminde ölmeden elinden geldikçe diamondları koru ve minigame şampiyonu ol :)

------------------------------------------

Haydi o zaman bekliyorum Gelin. :notch:

Son Güncelleme Önemli..
Arkadaşlar öncelikle bu realm's sunucu siz ve dostlarınıza kalıcı bir oyun alanı diye belirtmedin isteyen gelir oynar icabıyla bir reklamda yapmadım tamamiyle sizin öz iradenize bırakarak oyunu sizlere sundum. Kısaca Server yakın zamanda kapanacak sizlere bir metin yazdım okumanızı rica ve arz ederim..

Evet Arkadaşlar Özel Realm's Sunucuyu denediniz. 30 Gün sürecinde yaptıklarınızı gelişmelerinizi ne var ne yok forum Altına paylaşın alacaklar bilgi sahibi olur. Oyun slotu hala 20/20 yani daha oyuncu alamam ve Artık almamada gerek duymayacağız sebebi Realm's sunucu sizlere göstermek açtığım Survivor ve minigame den oluşmakta farklı maplar göstererek farklı sctripsleri gösterip eğlenmenizi sağladım ve sizlerde oynadınız Sonumuz böyle bu bir son olmasın diyorsanız kendiniz alırsınız bu sefer biz sizin Krallığınız da Maceralar yaşarız.. Sunucu 3 Gün İçinde kapanacak son anılarını maceralarımızı bu sunucuda paylaşın :) Nice yeni Realm's lara Yaşa AssetGroup.. :)

İyi Keyifler..

KONU KAPATILMIŞTIR..

Son düzenleme:

ruddeTR

projects.gg
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Hep merak etmişimdir:

Realms Bukkit gibi sistemleri destekliyor mu?

AssetGroup

En iyi cevaplar
0
Malesef Bayağı araştırdım server vanila mod kuramıyon plugin ekleyemiyon biraz garip sadece survivar oynayacaklar için bire bir

AssetGroup

En iyi cevaplar
0
Konuyu yeni gördüm eklendiniz arkadaşlar

NewFighther213

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Realms Serverleri hep merak etmişimdir
Nickim:WonderweissM

KRHN