Minecraft RPG Items Plugini Kullanımı ve Komutları [Ayrıca Deneme Serveride Var]

Yararlı Oldu mu ?

• EVET

Kullanılan: 2 100.0%
  • HAYIR

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    2

Nate

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

Rpg items en sevdiğim pluginlerdendir. Çok işe yarar. Şimdi size nasıl kullanılacağını öğreteceğim:

1) '' /rpgitem (İstediğiniz Ad) create'': İstediğiniz adda bir item oluşturur. Benim istediğim ad Deneme

2) '' /rpgitem Deneme give'':oluşturduğunuz itemi size verir. (Tahta kılıç olarak)
3) '' /rpgitem Deneme display (İstediğiniz Ad)'':Bu eşyanızın gözüken adı. İsterseniz renk kodu kullanın. Benim istediğim ad Deneme Kılıcı.

4) '' /rpgitem Deneme hand (Buraya istediğiniz şeyi yazın)'': Buraya istediğiniz şeyi renk kodu kullanarak yazabilirsiniz. Ben eşyanın değerini yazıyorum.

5) '' /rpgitem Deneme type (Buraya istediğiniz şeyi yazın)'': Buraya istediğiniz şeyi renk kodu kullanarak yazabilirsiniz. Ben eşyanın levelini yazıyorum.

6) '' /rpgitem Deneme damage (Buraya istediğiniz değeri yazın)'': Buraya istediğiniz rakamları yazın. ÖNEMLİ: Damage değerini ''99 999'' arasında gibi yazın.

7) '' /rpgitem Deneme durability (Buraya eşyanın dayanıklılığını yazın)'': Buraya eşyanızın dayanıklılığı ne kadar olsun istiyorsanız yazın. Örneğin: 1000

8) '' /rpgitem Deneme lore (Buraya eşyanızın bir özelliğini veya kimin olduğunu yazın)'': Buraya istediğiniz şeyi yazabilirsiniz. Benim tavsiyem sahte büyü yazmaktır.Örnek:Ruh
Çalıcı 5 vb.

9) '' /rpgitem Deneme description add (Buraya eşyanızın açıklamasını yazın)'': Buraya eşyanızın açıklamasını yazabilirsiniz.

10)'' /rpgitem Deneme description remove (0,1,2...)'': Bu komut yanlış yazdığınız veya kaldırmak istediğiniz açıklamayı kaldırmanıza yarar. İlk yazdığınızı kaldırmak için 0 yazın.

Eğer anlamadıysanız video:

ÖNEMLİ NOT: Komutlara '' ve () işaretleri dahil değildir.
Umarım yardımcı olmuşumdur. Hiçbiri alıntı değildir. Beğendiyseniz ''Beğen'' butonuna tıklayabilirsiniz ^_^Bu plugini kullanmak istiyorsunuz ama server mi kuramıyorsunuz ?
Sizin için Bukkit server açtım !
İsteyen gelip deneyebilir !

Hamachi Ağı: rpgitemstr
Şifre: rpg

*Server ile ilgili bilgiler hamachi ağında size söylenecek.

Son düzenleme: