Minecraft Server Açmak İstiyorum lütfen artık biri yardımcı olsun pluginer filan varmı discord CesurBaskan#8112

oBloodyAssasin

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Oyun Sürümü
1.8
Merhaba arkadaşlar ben emre 17 yaşındayım yaklaşık 4 yıldır server açmak istiyorum bir türlü açamadım sunucular kiraladım hazır paketler kulandım baktım olucak gibi degil kendime paket yapmaya karar verdim içinden çıkamadım fazla bi bilgim yok yani kısacası içimde kaldı hayalim tek çarem sizsiniz bana yardımcı olucak dogru yolu göstericek abim kardeşim varsa lütfen iletişime geçsin discord: CesurBaskan#8112

Spankly

Play.Agoranw.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba Emre.

Benden sana tavsiye işi tam öğrenmeden piyasayı öğrenmeden bu yola çıkmaman çünkü çok yolarlar seni ve olan parana olur ve ya yediğin kazığa olur.

Tavsiyem şudur;

Kendin paket yapımını a dan z ye öğrenip ve ya çok çok güvendiğin birisiyle bu yola çıkıp ve masrafların olacağı için bunu göz ardı etmen gerekir büyümek istiyorsan masraf yapıcaksın ve mantıklı masrafların olucak.

Ekiplere dikkat et bulabildiğin en iyi ekip ile çalış derim bunların hepsi bende bir deneyim olmuştur bence şu an açma birşeyler öğren 2 3 sene sonra aç derim tamamen pişince.

mftkww

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sunucunun discordu varmı.

xArdzcCC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben olurum güzel bi pluginırım Kodlayabilirim sana serverdeki pluginleri türkçeleştirebilirim çok şey yaparım sana hazır paketi kısa sürede yaparım herşeyin türkçeleştirmesini yaparım tag yaparım yetki yaparım oyuncu yetkisi yaparım bir sürü şey