Minecraft Server İçin Bedava 1.8-1.8.9 Faction Plugin Paketi Aranıyor

iBPlus

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Oyun Sürümü
1.8.9
Minecraft Serverimiz İçin Faction Plugin Paketi Arıyoruz İletişim İçin Discord
[+] Deleted User 61b08a7f#6877 [+]

Erkutay_

DragonBlock
En iyi cevaplar
11

iBPlus

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben bu paketi önceden denemiştim birçok hata çıktı karşıma hem çok hazır değil geliştiriciside yardım etmeyeceğini söylemişti

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210123-114407-2.png
    Screenshot_20210123-114407-2.png
    240.1 KB · Görüntüleme: 100

IbrahimKocTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Selamlar @iBPlus

Bir sunucu sahibi olmak istiyorsanız kendi eklenti paketinizi tasarlamanız gerekir. Örneğin; her serverin aynı paketi veya aynı özelliklere sahip olması hiçbir oyunucuyu memnun etmez. Ki server sahipleri için en önemli unsurlardan biri de oyunculardır.

Bununla birlikte hazır paket kullanmak istersen karşılaşabileceğin tehlikeler;
  • Gizli OP
  • Yetkili oyuncu isimleri
  • Önceden tanımlanmış envanterler
  • Crackli eklentiler. (CPU düşmanı ayrıca bilgilerinizi sızdıran.)
  • Virüs barındıran eklentiler.
  • Güvensiz bat dosyası
  • Yetkisiz veri çekme
  • Unutulmuş eski buglar
  • Özellikle 1.8 sürümünde var olan büyük açıklar
  • Yetkisiz veri çekme
Bu listeye daha birçok tehlike ve güvensiz durumları ekleyebilirsin.

iBPlus

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Selamlar @iBPlus

Bir sunucu sahibi olmak istiyorsanız kendi eklenti paketinizi tasarlamanız gerekir. Örneğin; her serverin aynı paketi veya aynı özelliklere sahip olması hiçbir oyunucuyu memnun etmez. Ki server sahipleri için en önemli unsurlardan biri de oyunculardır.

Bununla birlikte hazır paket kullanmak istersen karşılaşabileceğin tehlikeler;
  • Gizli OP
  • Yetkili oyuncu isimleri
  • Önceden tanımlanmış envanterler
  • Crackli eklentiler. (CPU düşmanı ayrıca bilgilerinizi sızdıran.)
  • Virüs barındıran eklentiler.
  • Güvensiz bat dosyası
  • Yetkisiz veri çekme
  • Unutulmuş eski buglar
  • Özellikle 1.8 sürümünde var olan büyük açıklar
  • Yetkisiz veri çekme
Bu listeye daha birçok tehlike ve güvensiz durumları ekleyebilirsin.
Uyarınız İçin Teşekkürler Ama Ben Bulduğum Plugin Paketini Şahsen Açıklarıyla Buglarıyla Ve Bat Dosyasını Kontrol Edeceğim Açıkçası Plugin Paketi İsteme Sebebim Kendim Plugin Paketi Yaptığımda Daha Çok Hatayla Karşılaştık Ve İlk Bulduğum Plugin Paketinin Eklentilerini Editleyip Plugin Ekleyip Çıkartarak Ve Ücretli Pluginler Ekleyerek Kullanacağım Saygılar.

irfandumanx

Bir fikrim var!
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben bu paketi önceden denemiştim birçok hata çıktı karşıma hem çok hazır değil geliştiriciside yardım etmeyeceğini söylemişti
Yardım edemeyeceğimi söylemiştim çünkü canımı sıkan bir sürü olay oldu. Bedava paketden çok şey bekliyorlar, harita yok diye kötüleyen mi dersin ne dersin. Sanki kölesiymişim gibi emir vererek yardım isteyen yüzlerce insan ve sadece işi düşünce yardım almak için arasını iyi tutmak isteyen diğer yüzlerce insan. Sunucu işlerinden nanogram anlamayan adama 1 hafta, yüzlerce tl vererek alamayacağı destek verdim ve adam bana bir gün hatrımı sormadı yani. Bunu siz de yaşasanız ne kadar koyduğunu anlardınız. Sonoyuncu clientindeki bir hatadan kaynaklı benim paketimi bozuk sanan onlarca insan, konuya yazdığım çözümleri okumayarak hata var diye yazan yine onlarca insan. Ne yapayım arkadaşlar siz söyleyin :D Yardım etmeyi deniyorum bu sefer iletişimsizlik oluyor. Çok basit şeyler anlatıyorum ve bunu yapması 1 saat sürüyor. 3 4 kere iyi niyetimden adamların vdsine bağlanıp kendim yaptım. Bunu ücret almadan kim yapıyordu söylesenize? Zevk almamaya başladım bu olaydan ve artık destek olmamaya karar verdim. Kusura bakmayın artık..