Minecraft serverlere girmiyor, her şeyi denedim!

Cullen

alt veit eg Odin
Emekli
En iyi cevaplar
18
kanka 2 tane seçenek var ya hepsinemi tik atcam :D
-Güvenlik duvarını açtıktan sonra sol üst kısımdan ''Gelen Kurallarını'' seç.
-Java ortalarda bir yerde olacaktır. Hepsine sağ tık yaparak ''Kuralı Etkinleştir'' de.
-Hepsinin yanında yeşil tik olacak.

emirckmk91594

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
-Güvenlik duvarını açtıktan sonra sol üst kısımdan ''Gelen Kurallarını'' seç.
-Java ortalarda bir yerde olacaktır. Hepsine sağ tık yaparak ''Kuralı Etkinleştir'' de.
-Hepsinin yanında yeşil tik olacak.
kardeşim abim reis o da olmadı yaa

ERENCAGLI

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hiçbiri olmazsa bilgisayara format at misss gibi,

yada Sanal bilgisayarda oyna ,

Yönetici olarak çalıştırmayı dene.
Sanal bilgisayar mı ? :yıkıl:Adam o kadar uğraşcağına gitsin bilgisayarına Format atsın oynasın. Hayatta gördüğüm en saçma çözüm şekli olabilir. Sanal bilgisayarda böyle bir sorun olmasa biler kasma sorunu olur.

emirckmk91594

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sanal bilgisayar mı ? :yıkıl:Adam o kadar uğraşcağına gitsin bilgisayarına Format atsın oynasın. Hayatta gördüğüm en saçma çözüm şekli olabilir. Sanal bilgisayarda böyle bir sorun olmasa biler kasma sorunu olur.
eren kanka format atamıyom pc de önemli şeyler var foto falan abimler izin vermiyorrr

emirckmk91594

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ya arkadaşın verebilecek RAM'i yoksa ? Sanal bilgisayar kesinlikle gereksiz bir çözüm yolu.
arkadşlar sorunu buldum ben pc ye wirreles wifi adaptör takıyodum internet var ama serverlere girmiyor sonra telefonun internetini bağladım modeme bağlı olan wifi ile telefonun oldu bundan sorna telefonla giriyom mc ye her kesee çoook teşekkür ederim D:D

TheBatuTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kardeşım ya pcnın sorunudur yada javanda sıkıntı vardır java 7 32 bıt yukle ve bekle