Minecraft Silah Modları

Cranky

Hayattaki en hakiki mürşit ilimdir.
Site Yöneticisi
Site Danışmanı
En iyi cevaplar
21
1533294678419.png

maxresdefault.jpg

Minecraft Silah Modları

Merhaba forumun değerli üyeleri, bu konumda sizlere minecrafttaki silah modlarından bahsedeceğim.

Silah Modu Ne İşe Yarar?

Silah modu minecraft'ta bulunan silahlara ek yeni silahlar ekler ve oyunu değiştirir. Bu silahlar moddan moda değişiklik gösterebilir. Minecraft'ta kullanılabilecek bir sürü silah modu vardır bu modlar 3D Silah Modu, Gravity Gun, Gerçekci Silah Modu, Silah modu şeklinde birçok çeşide ayrılabilir. Tabii ki siz hangi tarz silah modlarından hoşlanıyorsanız onları indirebilirsiniz. Örneğin silahların sizin için gerçekçi gözükmesi önemliyse bununla ilgili bir mod indirebilirsiniz.

Screenshot_6.png

Minecraft 3D Gun Mod

Bu mod ile oyuna 3D silahlar eklenir. Silahlar çeşitli malzemeler ile yapılabilir. Moddan bahsetmek gerekirse oyuna m4a-1, p90, awp, el bombası, mermi gibi silah ve teçhizat ekler. Bu silah modunun en önemli özelliği silahların ve teçhizatların 3D gözükmesidir.

mineturk .com/3d-gun-modu-silah-modu/

Screenshot_7.png

Minecraft Gravity Gun Mod

Gravity Gun Modu sayesinde oyuna eklenen silah ile her şeyi hareket ettirebilirsiniz. Örnek olarak hayvanları, yaratıkları, blokları, ağaçları, yapıları... Hareket ettirmek için silah ile yukarıda bahsettiğim nesne veya hayvanların üzerine doğru silahı tutun. Tuttuktan sonra sağ tıklayarak hareket ettirebilirsiniz ve sol tık ile de fırtalabilirsiniz.

mineturk .com/gravity-gun-modu/

Screenshot_8.png

Minecraft Modern Warfare Mod

Modern Warfare modu bu konuda bahsedeceğim en iyi silah modlarından biridir. Modern Warfare modu hem çok gerçekçi silahlar, zırhlar ve modellemeler içermektedir. Bu modu oynamanızı kesinlikle tavsiye ederim çünkü detaylı ve eğlenceli bir moddur. Modun özelliklerine gelecek olursak Silahlar, zırhlar, bombalar, detektör gibi özellikleri vardır. Modun bu kadar detaylı olması da oyunu daha eğlenceli bir hale getirecektir.

9minecraft.net/modern-warfare-mod/

Screenshot_9.png

Minecraft Ferullo's Guns Mod

Ferullo's Guns Modu sayesinde silahlara çok önem verilmiş ve en ince ayrıntısına kadar tasarlanmıştır. Modda çok oyunculu desteği vardır, yani isterseniz çok oyunculu bir sunucu açtığınızda mod çok oyunculu sunuculara destek vermektedir. Modun özellikleri Zırhlar, silah mekanizmaları, Jetpack, bomba ve mermi çeşitleri

mineturk .com/ferullos-guns-modu

Not: Modları indireceğiniz sürümlere göre forge indirmeyi unutmayın yoksa modlar çalışmaz.

Konumun sonuna geliyoruz umarım size faydalı olabilecek bir konu hazırlamışımdır, görüşmek üzere!

Son düzenleme:

Airlove

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Foruma uğramayalı yönetimde değişiklikler olmuş ama konuların kalitesi hiç düşmemiş, aksine artmış. Böyle güzel bir konu için teşekkür ederiz. Ben yalnızca birkaçını biliyordum fakat senin sayesinde birkaç tane daha öğrenmiş oldum. Beğendim bunu. :lol:

UcanPatates26

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Linklerde sansür var dostum onu düzeltirsen 10 numara 5 yıldız konu.