Minecraft Sunucumu Nasıl 1.8.X - 1.12.X Arası Yapabilirim? - Plugin İle Artık Çok Kolay!

➜ Konu Hoşunuza Gittimi?

• ➜ Evet Güzel Olmuş ;)

Kullanılan: 6 85.7%
  • ➜ Hayır Geliştirilebilir Ama Emeğe Saygı ;)

Kullanılan: 1 14.3%

• Kullanılan toplam oy
    7

YigitReisRUFG

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0

Merhabalar Ben Yiğit Bugün Sizlere Çok Kolay Yöntemle 2-3 Dakikanızı Alıcak Bir Sürüm Yükseltmenizi Gösterceğim.
Öncelikle Sürüm Neden Yükseltmeme Gerek Varmı Diyenler Olucak?! Şimdi Artık Herkes 1.12.X Geçmeye Başladı Seninde Sunucuna Daha Çok Oyuncu Çekmen İçin Bunu Yapmanı Öneririm.
Öncelikle Pluginimizin Adı ViaVersion Sunucunuzun 1.8.X'Den Aşagı Sürüm Kullanıyorsanız Kesinlikle Çalışmıcaktır! Sürümünüz 1.7.X - 1.8.X Veya 1.8.X Altıysa 1.8.X Yapınız Ayrıca Birsürü Plugine Erişiminiz Dahada Kolaylaşcak Ve Sizin Sunucunuzu Daha İyi Yapabilirsiniz ; Bu Linkten ViaVersionu Kurunuz ; Via Version Plugin Linki NOT : Spigotdur Ama Bukkit'e Uyuyordur.
Şimdi Ben Plugini Attım Ne Yapacağım? Sunucunuzu Durdurup Tekrar Başlatmanız Yeterlidir Sunucu Açılırken Sadece 1.8.X Gözükcektir Açıldıgı Andan İtaberen 1.12.X'e Kadar Güncel Olucaktır Ayrıca 1.13.X Gibi Sürümler Çıktığında Plugin Kendisi Güncellicektir Ve O Sürümlerede Geçerli Olucaktır.

Pluginin Tanıtımı ( Türkiyede Çok Bilinmediği İçin Türkçesini Bulamadım )

Şimdi PVP 1.9.X Gibimi Olucak? ( Hayır Kesinlikle Öyle bir şey Olmicak 1.12.X 1.8.X Gibi Olucaktır. )
Sunucumu Çökertir Veya Lag Yaparmı? ( Öyle Bir İhtimal Yok. )
Dahası İçin Sorularınızı Sorunuz.

Blackixq

Ben artık biraz çöktüm albayım.
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Teşekkürler!

NeveseRC

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yan etkileri var, bunu sunucunuza attığınızda bazı pluginler çalışmamakta özellikle authme ve groupmanager, bunun önüne geçmek, pluginlerin verimli çalışmasını sağlamak için 1.8.3 , 1.8.7 craftbukkit kullanmanızı tavsiye ederim.

Blackixq

Ben artık biraz çöktüm albayım.
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Yan etkileri var, bunu sunucunuza attığınızda bazı pluginler çalışmamakta özellikle authme ve groupmanager, bunun önüne geçmek, pluginlerin verimli çalışmasını sağlamak için 1.8.3 , 1.8.7 craftbukkit kullanmanızı tavsiye ederim.

Bende bir sıkıntı çıkmadı.

ArcSoro

Marangoz
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Eski sürüm server kullanmamak gerekir bu aynı windows 10 çıktığı halde windows vista xp veya 7 kullanmak gibi daha stabil güncel sürümler var iken neden eski sürümlerde sunucu kurmaya çalışıyorsunuz. Üstelik groupmanager ölü bir plugin kullanmamanız daha iyi, daha stabil daha kullanışlı pluginler mevcut şuanda