Minecraft Sunucusu Açıcağım

Para atabilir misin

• Veremem ama sunucu açılırsa gelirim

Kullanılan: 1 14.3%
  • Yok sana para falan

Kullanılan: 5 71.4%
  • Tabii hemen atiyorum bi 40-50

Kullanılan: 1 14.3%

• Kullanılan toplam oy
    7
  • Anket kapatılmış .

gamet

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gençler sunucu açıcağım ve biraz para lazım pl paketi sunucu masrafı derken olay çok büyüyor bağış yapıcak varsa yazsın 60-100tl lazım güzel pl paketi olan varsada özelden yazısın sunucu açılırsa eğer bağış atanlara bağışcı+ tagı verilecektir.

ZediaphBack

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hevesini kırmak istemem ama Minecraft sunucusu için sürekli para harcamanız gerekiyor bunu bilerek sunucu açın

Melihoper

mc.TurkLion.net
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Eklenti konusunda yardımcı olabilirim fakat, sunucu için sürekli olarak masraf yapmanız gerek her para harcayacak olduğunda böyle 60-100 TL istersen büyük ihtimalle oyuncu kitleni kaybedersin.

gamet

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dostum temeli haledelim reklamı verelim vip satın alınır gerisi halledilir ama ilk başta çok lazım

They001

Zombi Katili
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Dostum temeli haledelim reklamı verelim vip satın alınır gerisi halledilir ama ilk başta çok lazım
Çok acemice davranıyorsun kimse bu projenin altına girmek istemez. Daha makul şeyler yapmayı dene. Bir planın olduğunun izlenimini yarat ki birileri sana destek olsun.

ThreeDc

Taş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kardeşim daha ne yapıcağını belirtmemişsin seni farklı kılacak ne aklındaki ne dökmemişsin bağış toplamayı bekliyorsun :D ilginç

LavivaSurvival

IP: LavivaNW.Keyubu.Com
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Para ve plugin paketi istiyosun başka ne versinler sana ? hosting şirketine ortakda etsinlermi ?
boşuna açmışsın böyle bi konuyu kimse sana böyle bir şey için parada pakette vermez.
(Güzel paketi olan adam zaten ortak bulur)​