Minecraft Survival Bölüm #3 HIZLI MADEN+HAYVAN TAŞIMAK

Fraudexter

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Eveet 3. Bölüm kanalda,shader mod kuruldu,hızlı maden + hayvan taşıma modu eklendi seriyeee 4. bölümde full + ful elmas kasıp enchant basıcaz kanalı takip etmeyi unutmayın !!

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Vanillia minecraft yeterince keyif vermiyor...

Bi modlu çeken olsa güzel olurdu :/

Fraudexter

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Vanillia minecraft yeterince keyif vermiyor...

Bi modlu çeken olsa güzel olurdu :/
Her bölüm seriye yeni modlar ekleniyor,büyük ihtemal 10.15. bölümden sonra modlu minecraft olucak serinin ismi,computer craft+fabric modların 1.14.4'e updatelenmesini bekliyorum sadece :),İstersen takipte kalabilirsin bro :)

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
1.14 DE pek güzel modlar yok. Yani 1.7.10 daha çok mod çağı denicek kadar fazla mod içeriyor ve.... Computer craft falan gereksiz modlar. Buildcraft,Galacticcraft,Industrialcraft(Beyin lazım),Mekanism varken :/

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Hem Buildcraft yapmak istediğin büyük bir ev varsa ve blueprint i(indirilebiliyor... yada kendin oluşturabiliyorsun) onu robota yaptırabiliyorsun. Kendi 1 chunk yada daha fazla miktarda bir delik açabiliyorsun (zman alıyor... Fakat deyiyor.)

Galacticcraft uzay ile alakalı. Uzaya falan çıkıyorsun ve gerçekçilik var baya miktar.... Daha fazlası var ama spoiler olur :/

IC2 (Industrialcraft) ağır beyin gerektiriyor. ÇOOK fazla makine var ve hepsini kavramak beyni ağrıtıyor.

Mekanism : Çok fazla bir şey eklediği yok fakat Jetpack vb güzel şeyler ekliyor(baya unuttum modu)

Fraudexter

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bakıcam dediğin modalara sağol kanka :) Da güncel oynamak istiyorum işte sıkıntı o :p

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Bakıcam dediğin modalara sağol kanka :) Da güncel oynamak istiyorum işte sıkıntı o :p
Güncelde FPS veya CPU zorlanabilir. Fakat modlar günceldir.
1.14 Gibi versiyonlarda hızlı gitmeyi vb düşünüyorsan bilgisayarı zorlayabilirsin bile. Ocean update sinden beri oyun pek iyi hissettirmiyor.
1.7.10 da Güncel deyil fakat klasik bir güzellik var. Klasik minecraft yani...