Duyuru Ayın Üyesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GrkmDgn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Üyenin kullanıcı adı: @KimkiO
Üyenin bana göre en iyi konusu: Minecraft Yaratıklar - Shulker
Ayın üyesi olmasi İçin sebepler: Gerek yazdığı konularla gerek attığı mesajlarla dikkat çeken ve takdir alan birisi.Ayrıca foruma çok zaman harcıyor.Kesinlikle ayın üyesi olmalı. :D

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Ayın üyesi ne zaman seçilecek? :hmm1:
4-5 tane oyla birisinin ayın üyesi olması saçma olacağını düşünüyorum. Ayın üyesi olacak kişinin daha fazla oy alması gerek bence. Yoksa arkadaşlarıma söylerim 15 tane oy bana gelir :D

GrkmDgn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
4-5 tane oyla birisinin ayın üyesi olması saçma olacağını düşünüyorum. Ayın üyesi olacak kişinin daha fazla oy alması gerek bence. Yoksa arkadaşlarıma söylerim 15 tane oy bana gelir :D
Zaten anladığım kadarıyla 4-5 tane oyla ayın üyesi olmayacak kimse.Bu oylar sadece biraz etkili olacak gibi.Son söz yine yönetimde.Bu arada ima ettiğiniz şeyi az çok anladım sanırım, KimkiO bana onu yazmam ile ilgili bir şey söylemedi.Bir kişiye üstü kapalı bile olsa iftirada bulunacaksanız bir kanıt hoş olabilir.

Ataberkia

En iyi cevaplar
0
Evet, söylendiği gibi oy sayısı değil yönetim belirleyecek ayın üyesini. Ve ayrıca; KimkiO'ya oy veren herkesin forumda aktif olduğu ve KimkiO'nun açtığı konuların kalitesi ortada.

KimkiO

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@Bernard Siz foruma baktığınızda buraya yazılmayı hak ettiğini düşündüğünüz bir üye bulamayıp daha çok troll konular açan Eren'i aday olarak gösterdiniz diye diğer arkadaşlar da hak etmeyen bir kişiyi aday olarak göstermiyor. Adayları ve konularını incelemenizi öneririm, sonrasında şayet ben seçilirsem "O hak etmiyordu, daha fazla kişi ona oy verdiği için kazandı." demezsiniz.

Ay boyunca kendime benim gibi özenerek konu açan bir rakip aradım fakat böyle bir kişiye rastlamadım. (Özenerek açanlar en fazla birkaç konu açıp bırakıyordu.) İnanılmaz vardı benim yerime olabilecek bir kişi olarak düşündüğüm fakat onu da kimse aday olarak göstermedi.

Bence yeni bir sistem olduğundan insanlar nasıl kullanmaları gerektiğini ve sistemin nasıl işlediğini tam bilmiyor. Zamanla alışacaklardır diye düşünüyorum.

Ayrıca aday olarak beni gösteren forum üyelerine de teşekkürlerimi iletiyorum. :aşık:

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
ence yeni bir sistem olduğundan insanlar nasıl kullanmaları gerektiğini ve sistemin nasıl işlediğini tam bilmiyor
Açıkcası mesajını okuma zahmetine girmedim. Şu kısmı dikkatimi çekti. Bu özellikte easter egg var mı yani? Konuda yazılandan hariç bir şeyler var ise söyle bizde bilelim de kullanalım? Ek olarak benim tercihime karışma hakkına sahip değilsin. Burada bana baskı uygulayarak oyumu değiştiremezsin. Ben arkadaşı sevdiğim için ona oy verdim.
Özenerek açanlar en fazla birkaç konu açıp bırakıyordu.
Özenerek konu açanlar zaten içerik ekibine girme hakkına daha öncelikli sahip oluyorlar :sinsi1:

KimkiO

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu hakkında herhangi bir açıklama yapılacak mı acaba?
Birkaç saat sonra ayın 4. gününe gireceğiz fakat hala bir bilgilendirme yapılmadı.

Merakla sonucu bekliyor, benim için oy veren arkadaşlara teşekkürlerimi iletiyorum.:şapka:

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Sağlık sorunlarım sebebiyle forumda çok aktif olamıyorum arkadaşlar, kusura bakmayın.

Jüri olarak ilgili değerlendirmeleri yaptık. Ayın üyesi olmaya en yakın üye @KimkiO olmasına rağmen, maalesef üyemizin hesabı konuda yazdığımız tüm şartları karşılamıyor. Kendisinin ayın üyesi konumuna en yaklaşan üye olması sebebiyle, bu ödülün kendisine verilmesi gerektiğini düşünüyoruz. İyi forumlar.

Minecraft Türkiye.png

ErenayTuncel

Taş Madencisi
Youtuber
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sağlık sorunlarım sebebiyle forumda çok aktif olamıyorum arkadaşlar, kusura bakmayın.

Jüri olarak ilgili değerlendirmeleri yaptık. Ayın üyesi olmaya en yakın üye @KimkiO olmasına rağmen, maalesef üyemizin hesabı konuda yazdığımız tüm şartları karşılamıyor. Kendisinin ayın üyesi konumuna en yaklaşan üye olması sebebiyle, bu ödülün kendisine verilmesi gerektiğini düşünüyoruz. İyi forumlar.
Geçmiş olsun admin @AdexTR , hayırlı olsun admin @KimkiO

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Bu sisteme galiba forum üyeleri hala alışamadı.
Her ay seçmek durumunda değiliz fakat aday yok diye de kimseyi seçmeyeceğiz anlamına gelmiyor. Hak eden varsa gönlü rahat olsun, hak eden yoksa da yapacak bir şey yok.

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Ağustosta ayın üyesi için hiç kimseye oy gelmedi

Cardinal41

Ahanda Peynir
Emekli
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Arkadaşlar Ağustos ayının üyesi için herhangi bir oy gelmemesi ve yönetim içindeki görüşme sonucunda bu ay için ayın üyesi seçilmeyecek. Eylül ayı için, 30 Eylül 23:59'a kadar adaylarınızı şu form aracılığıyla bu konu altından gönderebilirsiniz:

Kod:
Üyenin kullanıcı adı:
Üyenin ay içerisinde açtığı, bana göre en iyi olan konusu:
Ayın üyesi olması için sebepler:

Herkese iyi forumlar.

Hatırlatmalar:
Güncel etkinlik: Etkinlik - Konu Aç, Steam random key kazan.
Gamer Steam Topluluğu: Steam Community :: Group :: Gamer Topluluğu
Bilgilendirme - Gamer Forum Meclisi.
Duyuru - Gamer & Minecraft Türkiye Forum Güncellemesi v1.4

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...