Minecraft Türkiye Haritası ALPHA 1.0.2 - İzmir Version

AtlantikAlihan

Doryoo Projecter
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba arkadaşlar ben Alihan bugün yine sizlerin karşınıza türkiye haritamla çıkıyorum. Bu sefer çok bir düzenleme yapamadım tamamen ege(çoğunlukla izmir) üzerinde dünya haritasından bakarak detay yapmaya çalıştım peki sorarsanız bu sefer ne yaptık işte küçük bir liste :
-Yunan tarafı küçültüldü.
-Ege bölgesi şuanlık olabildiğince detaylı hale geldi.
-Marmara denizi ve istanbula küçük dokunuşlar.
-Tüm denizlere tümsekler eklendi. (Dümdüz değil artık.)
-Karalara Tümsekler eklendi. (Dümdüz değil artık.)
-Kıyı şeridi kumlar kaldırıldı.(Estetik durmuyor.)
-Karadeniz kısmındaki boğum hafif düzeltildi.
Harita 12000x6000 block genişliğinde en batısından doğusuna 47 ,en kuzeyinden batısına 23 dakika oyun içi yürüme mesafesiyle gidiliyor.
Normalde uzun süredir bunun üzeirnde durmuyordum ama foruma baktığım zaman yoğun bir beğeni üzerine mutlandım ve tekrardan motive oldum bunun üzerinede haritaya tekrardan başladım.Bu haritayı kurmak istediğim bir server için oluşturuyorum şuanlık mapi indirmesi bedava halde lakin haritada çok fazla detay olmamasından dolayı ve BETA sürümünde bulunmaması sebebinden dolayı haritayı şuanlık veremeyeceğim çünkü haritayı dünyaya çevirmek yaklaşık 2-3 saatimi alıyo şuanlık sadece dünya düzenleyicisnde hazır şekilde bulunuyor.Konuyu beğendiyseniz ve destek vermek istiyorsanız lütfen sadece beğenin ve hatalarımızı ve açıklarımızı gidermek için lütfen hem gönderiyi hemde haritayı yorumlayın, eğerki bundan bir önceki yazımı görmek isterseniz link burada :
Bedava - Minecraft Türkiye haritası ALPHA 1.0.0
Yazımı okudunuz için teşekürler.
ALPHA 1.0.2.png

Son düzenleme: