Minecraft Technics Pack Blightfall Mod Paketi Hakkında Türkçe Kaynak

mhakanki

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Minecraft Technics Pack Blightfall Mod Paketini çıkardı. sanırım duymayan kalmadı. ama pek fazla bilen yok. gerek mod paketinin sisteminin zor olması gerek teknik olması gerek her pc de çalışmaması gibi nedenler. biraz oynayayım dedim. olmadı çok zor. dedim youtuberlere bakim o hiç olmadı. türkçe Minecraft Technics Pack Blightfall Mod Paketini çeken kişi sayısı bir elin parmaklarını geçmez. ki izledim olumsuz anlamda demiyeyim ama çekmeyi bırakmış adamlar başaramamışlar, ki zaten Minecraft Technics Pack Blightfall Mod Paketinin mantığını kendileri bile anlamamış. neyse baya bir yabancı youtuber izledim çünkü yabancılar deli gibi çekiyor :) neyse uzatmim. seriye başladım süper gidiyor. Minecraft Technics Pack Blightfall Mod Paketi nedir öğrenmek isteyen videolarımı izleyebilir. seriyi bırakmayacam 100 bölümde olsa sonuna kadar gitmeyi planlıyorum. tabi kolay olmayacak. destek olmak isteyene de yok demek :)

iyi seyirler

https://www.youtube.com/playlist?list=PLRKvmyLglS7R7DPjwlQGi9V9Mjq-viNGF

bluestorm02

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mod paketini bende oynadım baya bir zor paket ama güzel zevkli yani görev için dışarı çıkayım desen ölüyosun. :D

mhakanki

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben 10 küsür bölüm çektim güzel gidiyor şimdilik

mhakanki

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gcüm yeterse en sonuna kadr götürmek istiyorum

KilllerDragons

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
modpaketini yükliyip oyniym dedim 4 gb ramın nerdeyse tamamını kulladnı :D pc dondu

mhakanki

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben 6 GB ram verdim sıkıntı yapmıyor. makinada 8 GB var