Minecraft Tek Oyunculuda Set Çekmek (Modsuz)

ozanalp20

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar bu videomda sizlere tek oyunculu'daki fill komutunu gösterdim iyi seyirler dilerim.

TReaperTR

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bunun için aslında liteloader vardı tek oyunculuda worldedit vs kullanabiliyorduk ki build ile ilgilenenler için fill komutu biraz zor koordinatlarla uğraşmak yine de eklemeleri iyi bir jest olmuş.

MrPolat

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bununla uğraşmak yerine /fill yazdıktan sonra bloğa bakıp 3 kere TAB'a(Her basışta x, y, ve z yi sırayla alır) basarsak otomatik kordinatı alıcaktır ^^

Eğer 1.13'de oynuyorsanız Tek yapmanız gerek ilk önce /fill yazıp ilk bloğa bakıp sadece 1 kere TAB'a basmak(tek basışta x,y,z yi alır)
Kolay gelsin

ilkeroyun

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Oldukça sade ve sıradan olmuş. Replace ve benzeri sistemleri de anlatmalıydın.
Bununla uğraşmak yerine /fill yazdıktan sonra bloğa bakıp 3 kere TAB'a(Her basışta x, y, ve z yi sırayla alır) basarsak otomatik kordinatı alıcaktır ^^

Eğer 1.13'de oynuyorsanız Tek yapmanız gerek ilk önce /fill yazıp ilk bloğa bakıp sadece 1 kere TAB'a basmak(tek basışta x,y,z yi alır)
Kolay gelsin
Şu anda ise bloğa bakıp 3 defa tab space tab space tab space yapmak gerekiyor. 1.13 ün iyi yanlarından biri de o olacak zaten

ozanalp20

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0

Kolay gelsin
1.13 de çok kastığı için maalesef 1.8 de yaptım yorumunuz için teşekürler.
Oldukça sade ve sıradan olmuş. Replace ve benzeri sistemleri de anlatmalıydın.

Şu anda ise bloğa bakıp 3 defa tab space tab space tab space yapmak gerekiyor. 1.13 ün iyi yanlarından biri de o olacak zaten
Replace,Setblock tarzı komutlardan en önemlisi bu olduğu için bunu gösterdim.
Teşekkür ederim.