Duyuru Minecraft Türkiye: Haftanın Skripti ve Ayın Minecraft Plugini

Falinxy

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Selam Minecirat da atm soyma skripti istiyorumda içinde olması gerekenler atm soyarken zamnı bu ||| şeklinde göstermesi ve soyulduktan 10dk sonra yenilenmesi soymak için makas gerekmesi makasın adını örs de deişip tıklayınca olmaması lazım makasın fiyatı 400tl olmalı min gelir 100tl max gelir 2k olsun ve soygunda iken haraket edemesin yakalanırsa otomatik karakola ışınlansın pls help

Falinxy

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Selam Minecirat da atm soyma skripti istiyorumda içinde olması gerekenler atm soyarken zamnı bu ||| şeklinde göstermesi ve soyulduktan 10dk sonra yenilenmesi soymak için makas gerekmesi makasın adını örs de deişip tıklayınca olmaması lazım makasın fiyatı 400tl olmalı min gelir 100tl max gelir 2k olsun ve soygunda iken haraket edemesin yakalanırsa otomatik karakola ışınlansın pls help

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
burası yeri mi :facepalm:

Ares_37

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar skriptimi tamamen dogru yazıyorum kendı serverımde aternostan yazdım skripti skript yazdıgım zaman (skript help) bunu tekrarlıyor skript help yazıyorum yine skript help yazıyor bununu sorunu ne olabılır

BEYAZKAZAK

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0

Ekli dosyayı görüntüle 94136

Selam değerli Minecraft Türkiye üyeleri ve Minecraft severler!
Bildiğiniz gibi forumumuzda, topluluk ürünlerine olabildiğince yer veriyoruz. Forum yetkilileri olarak, Minecraft sunucularına, topluluk tarafından yapılan ve uluslar arası boyutta belli bir seviyeye ulaşabilecek olan mimari yapılara destek çıkıyoruz. Sunucu ödüllerine ulaşmak için bu bağlantıya, topluluk yapıları hakkında bilgilendirme için ise bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Bugün de, uluslar arası boyutta değerlenebilecek olan Skript ve Minecraft pluginlerinin yazarlarına
, destek niteliğinde bir uygulama başlattığımızı belirtmiş olalım.

Ekli dosyayı görüntüle 94157

Ayın Plugini için şartlar:
  • Eklentinin uluslar arası bir platformda olması.
  • Eklentinin kullanıcı dostu olması ve Kaynaklar kısmında, yeterince açık bir biçimde anlatıldığı bir sayfasının olması.
  • Özgün olması.
  • Bu şartlar karşılandığı taktirde:
    • Eklenti sahibinin hesabına +50 ödül puanı verilir. (Eklentinin yapımcısı olan kişinin hesabına, toplamda bir defa verilir.)
    • Konu sahibinin hesabına 1 Aylık Özel Üyelik verilir.
    • Eklenti konusu, bütün kullanıcılara Bildirim olarak gönderilir.
    • Ay boyunca, eklentiler bölümünde Başa Sabitleme alır. Ayrıca süresiz olarak Topluluk Ürünü Etiketi alır.
    • Ay boyunca, forumun duyuru bölümünde sabitlenip Topluluk Ürünü Etiketi alır.
    • Süresiz olarak Forum Portalı ve Gamer Discord Topluluk Portalı bölümlerinde yayınlanır.
Başvurmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Haftanın Skripti için şartlar:
  • Skriptin özgün olması.
  • Bir Minecraft eklentisinin, skripte dönüştürülmüş olmaması.
  • Skriptin kullanıcı dostu olması ve Kaynaklar kısmında, yeterince açık bir biçimde anlatıldığı bir sayfasının olması.
  • Bu şartlar karşılandığı taktirde:
    • Skript sahibinin hesabına +25 ödül puanı verilir. (Skriptin yapımcısı olan kişinin hesabına, toplamda bir defa verilir.)
    • Konu sahibinin hesabına 1 Haftalık Özel Üyelik verilir.
    • Skript konusu, bütün kullanıcılara Bildirim olarak gönderilir.
    • Hafta boyunca, skript bölümünde Başa Sabitleme alır. Ayrıca süresiz olarak Topluluk Ürünü Etiketi alır.
    • Hafta boyunca, forumun duyuru bölümünde sabitlenip Topluluk Ürünü Etiketi alır.
    • Süresiz olarak Gamer Discord Topluluk Portalı bölümünde yayınlanır.
Başvurmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Gamer Yönetim Ekibi
emeğine sağlık kardeşim güzel bir yazı olmuş.

Elcirot

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
emeğine sağlık skripti denedim ve güzel olduğunu gördüm gayet hoş ve kullanılabilir bir skript.